09. 04. 2016 07:30 | BRATISLAVA/TN.cz, zv

Z bacuľky sexy kočka. Priateľ jej premenu nepredýchal

Nútil ju, aby opäť pribrala a nechcel ju nikde púšťať samú.

1.png
1.png Foto: Instagram

Ešte pred rokom vážila 126 kíl. Pre zlý zdravotný stav brala množstvo liekov. Za pomoci lekárov ale prebytočné kilá zhodila a jej život sa celkom zmenil. Christine Carter by ste dnes zrejme ani nespoznali. Aj keď sa mladá žena z úbytku kíl teší, jej priateľ mal na chudnutie úplne iný názor.

Každý týždeň musela absolvovať lekársku prehliadku, držala drastické diéty a nakoniec podstúpila operáciu, pri ktorej jej doktori odstránili 70 percent žalúdku. Veľmi rýchlo však zistila, že to nestačí. Dôležitá bola správna životospráva a pravidelný pohyb. Vďaka sebazapreniu dnes váži takmer o polovicu menej. Cíti sa zdravšie a sebavedomejšie, píše český portál Tn.cz.

Problémy však nastali, keď jej priateľ začal žiarliť. S jej premenou sa nevedel zmieriť. "Hovoril mi, čo si mám obliecť. Nemohla som nikam chodiť a stále chcel, aby som pribrala," povedala Christine. K predošlému životu sa vrátiť nechcela, preto vzťah ukončila.

Mladá žena sa stala inšpiráciou pre mnohých ľudí. Na Instagrame ju sledujú tisícky fanúšikov. Dnes je konečne šťastná.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy