13. 05. 2016 12:40 | LOS ANGELES/al

Redaktorky si vyskúšali mesiac bez sprchy a kozmetiky. Výsledky ich prekvapili

Jill Provost a Jessica Amaris sú kozmetické redaktorky, ktoré sa dali na zvláštny experiment.

Untitled-3.jpg
Untitled-3.jpg Foto: instagram.com/Jill Provost

Jill Provost a Jessica Amaris sú kozmetické redaktorky, ktoré sa dali na zvláštny experiment. Rozhodli sa, že mesiac nebudú používať mydlo a šampón a sprchovať sa. Používali len antibakteriálny prípravok, ktorý ich mal udržať ako tak v čistote. Jill sa pre totalbeauty.com vyjadrila, že bolo pre ňu najťažšie nepoužívať dezodorant. Už po dvoch dňoch mala pocit, že smrdí ako cibuľa a radšej nosila ruky pri tele.

Takto vyzerala ich hygienická rutina počas mesiaca: Antibakteriálny sprej dvakrát denne, podľa potreby. Žiadna vaňa, sprcha ani bazény či vírivky. Raz za tri dni si mohli opláchnuť tvár vodou a umyť podpazušie. Zakázané mali mydlá, šampóny, krémy, balzam na pery, detské obrúsky, akýkoľvek iný podobný produkt aj na vlasy. Hrebene a kefy boli povolené.

Whelp, the @totalbeautyeditors made headlines at The Daily Mail #femail. I think we can call it a night.

Fotka uverejnená používateľom Jill Provost (@jilleprovost),

Na tretí deň mali také mastné vlasy, že keď prešli hrebeňom, ostali im stáť na tom mieste, kde ich dali. Po desiatich dňoch im vlasy už aj smrdeli. Obe celých tridsať dní nenosili mejkap a aj napriek tomu, že si smrdeli a ich zápach cítila aj rodina a kolegovia v práci, dostávali komplimenty na ich pleť.

Jessica mala pred experimentom akné na tvári, no po mesiaci sa jej výrazne zlepšilo. Jill sa pleť rozjasnila. Obe dámy sa po mesačnom pokuse cítili akoby hnili.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy