28. 07. 2016 11:02 | USA/ nt

Medzi týmito fotografiami je rozdiel 2 kíl. Uhádnete, ktoré telo váži viac?

Kelsey poukázala na to, že číslo na váhe je LEN číslo.

Medzi týmito fotografiami je rozdiel 2 kíl. Uhádnete, ktoré telo váži viac?
Medzi týmito fotografiami je rozdiel 2 kíl. Uhádnete, ktoré telo váži viac? Foto: Instagram/ My Sweat Life

Fitness blogerka Kelsey Wells svojim fanúšikom prostredníctvom jej fotografie ukázala, že číslo na váhe je iba číslo. Na svojom Instagrame s názvom My Sweat Life, kde ju sleduje viac ako 300-tisíc ľudí, radí ako správne jesť a cvičiť.

Kelsey zverejnila dvojročnú fotografiu, na ktorej je zachytená osem týždňov po pôrode a váži 65 kíl. Na strednej fotke je zachytená o niekoľko mesiacov neskôr, kde váži 55 kíl. A to ani poriadne necvičila a nestravovala sa ukážkovo. Len dojčila svoje dieťa. A na poslednej fotografii, kde už má vyšportované a štíhle telo, váži 63 kíl. Od pôrodu tak po schudnutí pribrala osem kíl. Ale zdravým spôsobom.

"Medzi fotografiu po pôrode a aktuálnym stavom je len dvojkilový rozdiel. Ale moje telo sa úplne zmenilo. Teraz mám oveľa menej telesného tuku a oveľa viac svalovej hmoty. Nikdy som sa necítila zdravšie a pohodlnejšie," prezradila Kelsey.

Dodala, že sa prestala vážiť a začala sa cítiť istejšie. "Keď to urobíte, zmení sa vaše zmýšľanie. Bola som uvoľnenejšia a prestalo mi na váhe záležať. Má to veľký vplyv na psychiku," povedala blogerka.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy