17. 08. 2016 06:00 | USA/ nt

Najdojímavejší svadobný moment. Paralyzovaná nevesta prešla uličkou po svojich

Najdojímavejší svadobný moment. Paralyzovaná nevesta prešla uličkou po svojich
Najdojímavejší svadobný moment. Paralyzovaná nevesta prešla uličkou po svojich Foto: http://www.lovestoriesbyus.com

Nevestina chôdza uličkou, kedy ju sprevádza otec k jej budúcemu manželovi, patrí vždy medzi najdojímavejšie momenty zo svadby. Tá Jaquieina však bola ešte dojímavejšia. Dvadsaťpäťročná Jaquie Goncher ostala paralyzovaná od krku nadol potom, ako 17-ročná utrpela poranenie miechy pri pláveckom úraze.

Lekári jej vtedy povedali, že už nikdy nebude chodiť. Napriek tomu sa jej podarilo po šiestich mesiacoch rehabilitácie vstať, ale potom to vzdala a osem rokov sa spoliehala na vozík.

Bola totiž frustrovaná z toho, že už nemôže športovať tak ako pred nehodou. "Bola som zo seba znechutená," povedala pre Cosmopolitan. Na nohy ju však postavila láska. Jaquie sa rozhodla, že na svojej svadbe prejde uličkou sama. Rok pred obradom začala opäť rehabilitovať a skutočne prešla svadobnou uličkou po svojich.

Hoci jej manžel Andrew Goncher vedel o tom, že jeho manželka chce prísť k oltáru po svojich, aj tak sa neubránil slzám, keď ju uvidel chodiť v sprievode jej mamy a starého otca. Bonusom bolo aj to, že zvládla aj svadobný tanec. S partnerom nikdy predtým netancovala.  Ešte pred rokom nemohla stáť viac ako 30 minút pre jej nízky krvný tlak.

Na svojej svadbe odstála 45 minútový obrad a aj počas viac ako päťhodinovej svadobnej hostiny a zábavy vydržala takmer bez pomoci vozíka.

Celý foto príbeh nájdete na lovestoriesbyus.com.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy