30. 08. 2016 13:59 | BRATISLAVA/zg

Sex na neobvyklých miestach. Vzrušuje vás pomyslenie naň?

Doma s vašim partnerom obnažené stehno alebo prsia nič nerobia, ale keď to náhodou urobíte pri tlačenici vo verejnej doprave, dokáže ho to vzrušiť.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: sakkmesterke/shutterstock.com

Nudíte sa vo vzťahu? Oživte si ho milovaním na neobvyklých miestach a vymeňte posteľ za prírodu, výťah, auto alebo za posledné poschodie.

Doma s vašim partnerom obnažené stehno alebo prsia nič nerobia, ale keď to náhodou urobíte pri tlačenici vo verejnej doprave, dokáže ho to vzrušiť.

Pozícia "na stojáka" je najvýhodnejšia

V meste máte viac možností ako inde. Môžete ju praktizovať v záchode, skúšobnej kabíne v obchode alebo v nepriehľadnej telefónnej búdke. Stačí iba, keď za sebou zavriete dvere. Lepším variantom je, keď sa muž túli k žene odzadu, pretože ju môže pevne zachytiť rukami. Najvhodnejšia je sukňa a samodržky.

Sex obkročmo - ilustračná snímka.
Sex obkročmo - ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com
 

Príroda

Ak ste ešte nezažili sex v prírode, je najvyšší čas. Vhodná je lúka, les, ale aj kukuričné pole. Dôležitými pomôckami sú samozrejme deka, repelent a samozrejme papierové vreckovky alebo vlhčené obrúsky.

Samozrejme, aj more patrí k takým miestam. Ale dávajte si pozor, aby vás pri milovaní na pláži nechytili. V niektorých krajinách sa to prísne trestá.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com
 

Auto

Nevyhovuje vám príroda a stačí vám na rychlovku malý priestor? Auto je v tomto prípade najideálnejšie. Stačí keď zastanete na menej frekventovanom mieste a radovánky sa môžu začať. Dokonca ani predne sedadlá nemusíte sklopiť.

Výška

Dôležité je, aby ste sa pri takomto milovaní pozerali z okna alebo mostu. To prvé je lepší variant, pretože partner sa môže schovať za závesom. Naopak, pri moste potrebujete taký, ktorý nie je frekventovaný.

Posledné poschodie

Či si už vyberiete strojovňu výťahu alebo posledné poschodie vo vašom dome, musíte si dávať pozor, aby vás nevyrušili deti a nedostali šok. Takýto sex má, okrem pôžitku aj jednu veľkú výhodu. Po akte jednoducho zídete výťahom alebo dole po schodoch do vlastného bytu, osprchujete sa a tvárite sa akoby sa nič nestalo.

Kúpeľňa alebo kuchyňa

V tomto prípade vôbec nemusíte opúšťať byt. Môžete začať  spálni alebo obývačke a do miestnosti, ktorú ráno vždy navštevujete jednoducho v objatí preplávate. V kuchyni môžete použiť stoličku a je len na vás ako sa usadíte a užijete si milovanie.

milovanie v sprche
milovanie v sprche Foto: Shutterstock.com
 

Správny čas na sex

Zatiaľ čo o 03.00 h sa môžete milovať zo spomínaných miest kedy chcete, cez deň je to problém. Myslite na pri dennom sexe na ľudí, ktorí sú blízko vás, hoci vás nevidia a mohlo by ich to rušiť. Ak však viete byť potichu pri radovánky, nemusíte vôbec myslieť na čas kedy sa milujete, píše doma.nova.cz.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy