02. 11. 2016 15:25 | LONDÝN/DailyMail

Celý čas ste si parfum aplikovali na zlé miesto. Toto je vraj to správne

Pár kvapiek parfumu na tomto mieste vie urobiť divy.

Ilustračné foto parfém.
Ilustračné foto parfém. Foto: Piotr Marcinski/shutterstock

Nosenie parfumu patrí ku každodenným činnostiam väčšiny žien. Aby sme zvýšili intenzitu a dĺžku trvania našej obľúbenej vône, mali by sme si ju aplikovať na rôzne miesta. Odborníci sa zhodli, že okrem krku by to malo byť zápästie, za ucho ale aj v záhyboch na predlaktí a v okolí kolena. Najnovšie však prišli s niečim novým.

Výrobca parfumov zo spoločnosti Takasago, Steven Claisse  povedal, že pupok dokáže byť užitočný nielen na piercing, ale aj na niečo iné. Dokáže perfektne pomôcť vášmu parfumu. ,,Každá oblasť na našom tele, ktorá vyžaruje teplo zvýši intenzitu vône, a to urobí aj váš pupok," povedal Claisee. Preto by mal byť parfum aplikovaný na takzvané pulzné body a nemali by sme preto zabúdať ani na pupok.

Medzi ďalšie nezvyčajné miesta, kam by sme si mali dávať parfum sú nohy a členky, najmä ak sú v otvorených topánkach. Dôvod je jednoduchý. Po celú dobu sa pohybujú a rozptyľujú vôňu všade okolo vás, píše DailyMail.

S jeho názorom sa stotožňuje viacero expertov, ale napríklad aj americká herečka Liz Tyler. Takže keď si najbližšie budete aplikovať parfum, pamätajte, že rovnako ako je dôležitý výber vône je dôležité aj miesto kde ho aplikujete.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy