09. 02. 2017 16:52 | BRATISLAVA/zg, bety.cz

Týchto 10 viet nám pri sexe víri hlavou

Mozgu proste nerozkážete, pracuje neustále. Aj pri tej najpríjemnejšej veci v živote.

Muž a žena so zaviazaným očami - ilustračná snímka
Muž a žena so zaviazaným očami - ilustračná snímka Foto: shuterstock.com

Hovorí sa, že vieme využiť iba jednu desatinu mozgu. Zaujímavé je, že tento orgán "ani na minútku" v našom živote nevypne. Dokonca ani v spánku.

Aj vám sa občas stane, že by ste nechceli na nič myslieť? Žiaľ, nedá sa to, dokonca ani pri milovaní sa s partnerom. Divili by ste sa, čo všetko sa nám vtedy víri hlavou. Prečítajte si pár myšlienok, ktoré sa vám mohli prehnať hlavou pri sexe.

Prečo som minula peniaze za sexy bielizeň a ani si to nevšimol?

Na to, že si vaša polovička nevšimne, že máte nové šaty, účes alebo blúzku, sme si už akosi zvykli. Ale o čo sme viac sklamané a nevieme sa určite vyrovnať s tým, keď z vás váš drahý pri predohre "strhne za päť sekúnd" nádhernú bielizeň bez toho, aby vám ju pochválil.

Ten teda vie, čo robí... Kde sa to asi naučil?

Možno sú niektorí muži na milovanie nadaní od prírody, ale veľmi dobre vieme, že talent sa "bez tréningu" nerozvinie. A tak si možno aj vy kladiete otázku - Ktorá šikovná žena rozvinula talent vašej polovičky.

Je aj v posteli taký šikovný?

Ale ruku na srdce, dámy... Stalo sa vám, že ste pri milovaní mysleli na krásneho herca, ktorého ste videli večer v romantickom filme alebo nebodaj na kolegu? Ale veď fantázií sa pri sexe medze nekladú.

Nie, tesne vedľa ....

Úprimne, človek by čakal, že anatómia ženského tela je celkom univerzálna záležitosť. Teda myslíte si, že muži by mali vedieť, kde sa v lone skrýva "dôležitý bod" - klitoris. Lenže občas sa stane, že partner ho nevie nájsť.

Čo mám s nimi robiť?

Ale musíme otvorene priznať, že ani mužská anatómia nie je prechádzka ružovou záhradou. Čo s penisom, to ešte zvládame všetky, ale ak dôjde na semenníky, občas znervóznieme. Možno nám nemali ako malým hovoriť, aby sme sa nehrali s krehkými vecami ...

A čo ak mi to on neoplatí?

Milovanie nie je šport, v ktorom nám záleží na skóre, ale aj tu by malo asi platiť isté pravidlo reciprocity. Ak ste partnera potešila ústami, tak by ste mali byť na rade vy. To je hádam pravidlo, ktoré by sa nemalo porušovať, no nie?

Nepočujem náhodou mobil?

Neprišiel mi mail z práce, na ktorý dlho čakám? Niekedy je jednoducho ťažké pri sexe prestať myslieť na povinnosti z práce či starosti všedných dní a sústrediť sa iba na milovanie. Ale aj to sa dá, veď treba na chvíľu "odletieť" od denných starostí.

Dnes to mimoriadne dlho trvá

Sú dni, kedy je dlhá predohra podmienkou, ale aj dni, kedy nás obťažuje. Aj keď k mužom to nie je celkom fér, mali by sme im aspoň naznačiť akú máme náladu, aby sa vedeli zariadiť.

Tak toto určite videl v porne

Len tak z ničoho nič vás prekvapil novou praktikou alebo polohou? V hlave vám víri myšlienka, kde to "chlapec" videl. No pri dnešnej sile internetu si odpoviete samé.

No toto som určite nečakala

Spomínate si na to, kedy ste zistili, že povera o mužskej pýche sa dá odhadnúť podľa veľkosti nosa alebo topánky je len mýtus? Život je jednoducho plný prekvapení, píše bety.cz

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy