12. 02. 2017 11:28 | BRATISLAVA/Peter Trnovec

Anjelikovia ako z rozprávky: Toto je váš Baby Boom

S fotografiami detičiek sa roztrhlo vrece!

Príchod bábätka je nezabudnuteľným zážitkom
Príchod bábätka je nezabudnuteľným zážitkom Foto: pixabay.com

Milé mamičky a oteckovia, veľmi milo nás prekvapil váš záujem o novú reláciu Baby Boom a rovnako aj reakcie na našu súťaž. Keďže ste sa tak rozbehli a začali nám posielať desiatky obrázkov detičiek spolu s príbehmi o ich narodení, musíme zmeniť plán a postupne ich budeme zverejňovať na pokračovanie.

Ak sa chcú zapojiť aj ďalší rodičia, naša výzva stále platí. Do stredy 15. februára do 12.00 h nám na adresu babyboom@markiza.sk môžete posielať fotografie vašich bábätiek aj s krátkym príbehom o ich príchode na svet. Piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom predmetov Baby Boom. Do správy nezabudnite uviesť kontaktné údaje a prehlásenie, že súhlasíte so zverejnením fotografie vášho dieťaťa.

Melánia (13. 7. 2016)

1. melania gaborcikova.jpg
1. melania gaborcikova.jpg
 

Melánia sa narodila mamičke Monike ako druhé dieťa cisárskym rezom. Od súrodenca Miška je mladšia o 10 rokov, a preto sa Monika pôrodu dosť obávala. Ale všetko dopadlo na jednotku a Monika si materstvo veľmi užíva.

Alfréd a Ondrej (6. 12. 2013 a 14. 12. 2015)

2. alfred ciernik.jpg
2. alfred ciernik.jpg
 

Mária žije v Rakúsku a tam porodila aj oboch synov Alfréda (hore) a Ondreja (dolu). Pôrod bol pre ňu neopísateľným zážitkom a najväčším šťastím celého života bolo, keď po prvý raz mohla vziať svoje deti do náručia.

2. ondrej ciernik.jpg
2. ondrej ciernik.jpg
 

Filip a Viktor (3. 10. 2016)

3. Filip a Viktor Keszeliovci.jpg
3. Filip a Viktor Keszeliovci.jpg
 

Lucia musela zostať v nemocnici už od 33. týždňa tehotenstva. Veľmi sa obávala predčasného pôrodu, ale nakoniec to s dvojičkami zvládla až do týždňa 38 + 1. Chlapci sa na svet pýtali zadočkami napred, a tak musela prísť na rad sekcia. Všetko dopadlo dobre a Lucia sa od svojich dvoch anjelikov nevie odtrhnúť.

Patrik

4. patrik smolej.jpg
4. patrik smolej.jpg
 

Malý Paťko už má tri a pol mesiaca a mamička Monika mala pri pôrode veľké bolesti. Už doma ju postihli veľmi silné kontrakcie a začala sa príliš rýchlo otvárať. Našťastie odborný zásah lekára pomohol a Paťko, hoci komplikovane, mohol nakoniec vkĺznuť mamičke do náručia.

Valentína (6. 5. 2016)

5. valentina veselova.jpg
5. valentina veselova.jpg
 

Valentína sa mala narodiť 25. apríla, ale akosi sa jej z bruška nechcelo. U budúcej mamičky Veroniky tak museli lekári pôrod vyvolať. Po deviatich hodinách čakania sa nakoniec malý poklad vypýtal na svet.

Layla (16. 10. 2016)

6. layla sucha.jpg
6. layla sucha.jpg
 

Andrea rodila v Galantskej nemocnici, kde sa nakrúcala relácia Baby Boom. Layla je jej druhé dieťa, to prvé porodila už pred 18 rokmi. Andrea tvrdí, že aj keď pôrod prináša bolesť, tak tento malý zázrak za to určite stál!

Článok s ďalšími fotografiami vašich malých pokladíkov nájdete na našej webstránke v najbližších dňoch. A tešíme sa na ďalšie babätká!

Baby Boom, utorok 14. februára o 20.30 na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy