19. 02. 2017 19:14 | BRATISLAVA/TV Markíza

Mesačne zničia až 40 vzťahov. Kontroverzná agentúra skúma vernosť partnerov

Väčšinou sa zameriavajú na ženatých mužov a snažia sa odohnať ich milenky, aby prekazili milenecký vzťah a zachránili ten manželský.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: TV Markíza

Nasadiť na partnera detektíva alebo rovno fiktívneho zvodcu? Najímajú si agentov alebo zvodcov, aby si preverili vernosť svojich partnerov. Takúto službu ponúka agentúra z Česka, ktorej služby hojne využívajú aj Slováci. Mesačne rozvráti až 40 vzťahov a nič neetické na tom nevidí. Naopak tvrdí, že ľuďom pomáha.

Začína sa to sms-kami a končí pokusom o intímny styk - ten sa ale vraj nakoniec nikdy neuskutoční. Nasadení agenti to majú zakázané. Majiteľ agentúry na podnikaní nič amorálne nevidí. Podľa neho to je, ako keď na ulicu pohodíte peňaženku a je len na druhých, či ju majiteľovi vrátia alebo nie.

Na stránke tejto trošku kontroverznej agentúry sa môžete rozhodnúť, z čoho vášho nič netušiaceho partnera vyskúšate. Môžete si vybrať napríklad test vernosti, detektívne služby, alebo odpočúvanie mobilu.

Certifikát vernosti mesačne nedostane 40 ľudí, čo sa väčšinou rovná 40 skrachovaných vzťahov.

 

Nie je vám to ľúto? „Hodnotiť to takhle je strašne povrchní, protože my si vybíráme -do jaký realizace pujdem a jakou realizaci odmítneme, jo?" povedal majiteľ kontroverznej agentúry Petr Macháček.

Podľa Macháčka sa väčšinou zameriavajú na ženatých mužov a snažia sa odohnať ich milenky, aby prekazili milenecký vzťah a zachránili ten manželský.

„V případe, že se vám manžel zblázní do nejaký milenky například, tak my tí milence pošleme do cesty ješte perspektivnejší a výhodnejší partii jako je váš partner, aby jsme její zájem přesmerovali na toho novýho muže," opísal JMacháček.

Napriek tomu, čo sa týka zlyhania pohlaví, vraj je to 50 na 50. Akákoľvek je ale modelová situácia, podľa psychológa je to neférová pasca.

„Pretože kto nezlyháva," pýta sa doktor Hrozáň.

Dôvodom, pre ktoré niektorí siahnu po takomto postupe - sa snaží porozumieť.

„Vychádza to zo straty istôt, jedna o partnerovi a jednak o sebe. Myslím o druhom, aký som sám," myslí si odborník.

Viac by ale partnerom radil, všímať si potreby toho druhého v spoločnom spolunažívaní, komunikovať medzi sebou alebo s odborníkmi.


VIAC Z My ženy