16. 02. 2017 08:36 | BRATISLAVA/Elite Daily

Profesionálna milenka prehovorila: Toto je 5 signálov, že vás muž podvádza

Ste pre neho jediná na svete alebo váš partner hľadá lásku mimo domova?

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Ste čerstvo zamilovaní alebo cítite, že váš vzťah už nie je taký ako na začiatku? Možno je v tom niekto tretí!

Ste pre neho jediná na svete alebo váš partner hľadá lásku mimo domova? Dá sa to poznať, neverníci totiž dodržiavajú určité vzorce správania, píše tn.cz. Pre web Elite Daily to prezradila profesionálna spoločníčka. Jean Marie je dievča, ktoré si ako spoločníčka starších mužov zarába na štúdiá. Ako teda spoznáte, že je vám partner neverný?

1. Vyberá z účtu vysoké sumy

Aférky nie sú práve lacná záležitosť. Večera v luxusných reštauráciách, nákupy šperkov či spodnej bielizne - to všetko môže vášho partnera usvedčiť z nevery. Skúste si teda všímať toho, za čo váš partner utráca alebo či nevyberá z účtu vyššie sumy, než mával vo zvyku.

2. Stratil záujem o sex

Pre mužov nie je práve typické, že by sa vyhýbali sexu. Pokiaľ ho nechcú po vás, môže to znamenať, že ho dostávajú niekde inde. Skúste uvariť jeho obľúbené jedlo, urobte mu masáž a pozorujte, ako na to zareaguje. Ak sa nechytí, niekde je problém.

3. Často kontroluje telefón

Ak váš partner nedá mobil z ruky, nemusí to nutne znamenať, že vás podvádza. Zbystriť by ste ale mali vo chvíli, keď pred vami začne mať tajnosti. Napríklad zmení zabezpečovacie heslo alebo pred vami skrýva obrazovku. Ak má váš muž tendenciu byť neverný, zistíte to ľahko. Vytvorte si falošný profil na sociálnej sieti a spojte sa s ním. Uvidíte, či s vami začne flirtovať. Ak áno, dajte mu nôž na krk.

4. Zmenil vzhľad

Samozrejme môže ísť len o to, že váš muž chce zmenu. Ale ruku na srdce - čí partner by sa chcel dobrovoľne meniť? Podľa Jean Marie to môže byť dôvod na obavy.

5. Zrazu musí častejšie pracovať

Je to stará výhovorka, ale stále funguje. Pracovné cesty ani nadčasy totiž nie sú nič nezvyčajné. Pokiaľ ale váš partner zmenil pracovné návyky z ničoho nič, môže to značiť, že je vám neverný.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy