22. 02. 2017 06:00 | BRATISLAVA/bh

Podľa týchto krokov zistíte, či vás podvádza

Či chodíte s tým pravým/ pravou alebo iba so sukničkárom odhalíte pomocou týchto šiestich krokov.

nevera
nevera Foto: Shutterstock.com

Ak nie ste si istí, či to s vami myslí vážne, otestujte si ho. Portál Dailymail zverejnil článok, v ktorom sa sústreďuje na správanie sukničkárov. Týchto šesť krokov vám môže pomôcť odhaliť, či vás vaša polovička podvádza. Stačí si poriadne všímať správanie.

1. Je sebecký/á

Ľudia, ktorí podvádzajú svojich partnerov, sú zameraní na seba. Hlavne na svoj výzor a môže sa zdať, že sú narcisti. Takýto typ je viac náchylnejší na podvádzanie, pretože si bude užívať pozornosť niekoho iného a vaše city a potreby ho nebudú viac zaujímať.

2. Je neistý/á

Ak máte pocit, že si váš partner/ka nie je istý vašim vzťahom, dajte si pozor. Je totiž krok od toho, že ho/ju to s vami prestane baviť a nájde si niekoho iného. Je potrebné všímať si, či má rád/a sám seba. Pretože ak nie je dostatočne sebavedomí, môže sa báť, že ho opustíte a on ostane sám/a. Preto si bude hľadať záložný plán.

3. Je chamtivý/á

Ľudia, ktorí podvádzajú, majú vždy pocit, že tráva je zelenšia na druhej strane. Preto sa môže stať, že chce okúsiť niečo nové a opustí vás.

4. Obviňuje vás, že ho podvádzate

Ak má potrebu podvádzať vás, bude si myslieť, že vy robíte to isté a preto vás bude obviňovať, že podvádzate tiež. Stačí pritom, že sa len na niekoho iného pozriete.

5. Rád/a flirtuje

Tí, ktorí podvádzajú, radi flirtujú s ostatnými. Kľudne to robia aj pred vašimi očami bez najmenšieho ostychu. Často si myslia, že z toho flirtovania môže byť aj niečo viacej.

6. Nemá problém oklamať vás

Ak ste ho/ju už prichytili pri klamstve pred tým, buďte opatrní. Nebude mať problém urobiť to znova.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy