01. 03. 2017 10:13 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Ženy, ktoré robia pri sexe túto vec, sú viac neverné

Sexuálna odborníčka Tammy Nelson potvrdila, že orgazmus predstiera až 80 percent žien.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Predstierate pred partnerom orgazmus? Tak máte sklony byť viac neverná ako ženy, ktoré to nerobia. Tvrdia to vedci v najnovšej štúdii, ktorej výsledky uverejnil magazín Archives of Sexual Behaviour. Píše The Sun.

Prieskumu sa zúčastnilo 138 žien a 121 mužov v heterosexuálnych vzťahoch. Z ich odpovedí vyplynulo, že intenzita a frekvencia ženského orgazmu mala len malý vplyv na to, či ženy podviedli alebo v budúcnosti podvedú svojho partnera.

Jednoznačná je však súvislosť medzi počtom prípadov, kedy žena len predstierala dosiahnutie vyvrcholenia a tým, že bola neverná.

Čím častejšie ženy predstierajú orgazmus, tým je väčšia pravdepodobnosť, že boli v minulosti neverné a ešte pravdepodobnejšie je, že podvedú partnera aj v budúcnosti.

Sexuálna odborníčka Tammy Nelson potvrdila, že orgazmus predstiera až 80 percent žien. Predchádzajúce štúdie ukázali, že ženy, ktoré predstierali vyvrcholenie, neboli spokojné so svojimi partnermi a nedokázali im narovinu povedať, čo im spôsobuje potešenie a čo ich vzrušuje.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy