01. 05. 2017 16:58 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Stačí tento jeden signál, podľa ktorého zistíte, že vám bude partner neverný

Súvisí s tým, koľko partner zarába.

Jediný signál ván prezradí, že vám bude partner neverný!
Jediný signál ván prezradí, že vám bude partner neverný! Foto: Shutterstock.com

Každý, kto zažil neveru na vlastnej koži, pravdepodobne netušil, že to raz príde. Podľa odborníčky na vzťahy Indie Kang je tu však jeden signál, ktorý vás upozorní, či váš partner v oblasti lásky raz zíde na zlé chodníčky. Muži alebo ženy, ktorí zarábajú viac peňazí ako ich partner a majú pocit, že ich nedostatočne rešpektuje, môžu byť neverní. Píše Daily Mail.

"Človek, ktorý zarába viac, nemusí nutne podvádzať za predpokladu, že mu jeho partner preukazuje úctu, vďaku a uznanie. Ak však zarobí veľa a jeho partner to považuje za samozrejmosť, tak bude náklonnosť hľadať inde," tvrdí India.

Odborníčka poznamenala, že je obzvlášť dôležité, aby sa žena správala k dobre zarábajúcemu partnerovi s úctou. "Rešpekt je pre mužov ako kyslík. Ľudia všeobecne túžia po rešpekte. Ak ho budete rešpektovať, bude vás milovať," hovorí.

"Muži vedia, že je ich úlohou chrániť, starať sa a podporovať. Úlohou ženy zase je byť očarujúca, vďačná a vyjadrovať uznanie za mužovo úsilie. Napríklad ak to, čo jej partner poskytuje, pre ňu nie je dosť dobré, je nepravdepodobné, že by ostala v takomto vzťahu a bude hľadať niekoho, kto si ju bude viac ceniť. Ak zase muž počúva od partnerky samú kritiku, porovnávanie s inými, tiež bude hľadať inde," vysvetlila odborníčka.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy