15. 06. 2017 14:00 | USA/ nt

Chcela otestovať priateľa. Poslala za ním štíhlu krásku a takýto výsledok nečakala

Je lepšie vedieť alebo nevedieť?

Chcela otestovať priateľa. Poslala za ním štíhlu krásku a takýto výsledok nečakala
Chcela otestovať priateľa. Poslala za ním štíhlu krásku a takýto výsledok nečakala Foto: YouTube/ To Catch a Cheater

Na YouTube sa objavil nový diel krátkej relácie To Catch a Cheater, do ktorej sa prihlasujú ľudia, ktorí chcú prostredníctvom najatých hercov a skrytej kamery otestovať vernosť svojich partnerov. To isté urobila aj žena, ktorej meno neprezradili. Oblejšia sympatická brunetka chcela otestovať priateľa Charlieho, ako zareaguje na to, keď ho bude baliť štíhla kráska.

Scéna sa odohrala v známej kaviarni, kde sa Charliemu prihovorila pekná najatá herečka vydávajúca sa za istú Helen. V obtiahnutých šatách urobila hneď dojem. Oslovila ho a po chvíli si k nemu aj prisadla. Spýtala sa ho, či by si niekedy mohli vyjsť von ako priatelia. Charlie hneď súhlasil, a tak to Helen posunula ešte ďalej. Opýtala sa, či by ju vzal niekam tancovať a predviedol jej svoje pohyby, alebo by mohli ísť na večeru.

Keď sa ho spýtala, či má priateľku, povedal, že nie. Dvojica si vymenila čísla a keď Helen odišla, Charlie sa za ňou obzeral. najväčší gól prišiel, keď mu boli nohavice zrazu pritesné a musel si ich napraviť, čo taktiež zachytila skrytá kamera. To všetko videla jeho priateľka, ktorá mu hneď zavolala a konfrontovala ho. Charlie sa na všeličo vyhováral, ale ju to neobmäkčilo a povedala, že mu dá ešte v ten deň kopačky.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy