02. 07. 2017 16:23 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Dôležitá vec, ktorú takmer každý zabudne urobiť po rozchode s partnerom

Týka sa to najmä dlhodobých vzťahov.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com/ solominviktor

Samotný rozchod a obdobie po ňom nie je nikdy prechádzkou ružovou záhradou. Ani pre jedného z partnerov. Pokiaľ to neurobíte správne, môže sa z neho stať nočná mora. Keď ukončíte vzťah, je dôležité, aby ste urobili jednu vec, na ktorú väčšina z nás zabudne.

Týka sa to najmä dlhodobých vzťahov. Váš život a život vášho partnera je už natoľko prepletený, že ste prakticky ako jedna osoba. To znamená, že zdieľať jednu posteľ, možno aj jeden účet na sociálnej sieti alebo dokonca poznáte svoje heslá. Píše The Sun.

Preto je dôležité, aby ste po rozchode zmenili všetky heslá, na čo mnohí z nás zabudnú. Aby ste sa vyhli akejkoľvek dráme na Facebooku alebo ešte niečomu horšiemu, nezabudnite sa odvšadiaľ odhlásiť a zmeniť si heslo.

News.com.au odhalil niektoré z najhorších vecí, ktoré si rozídené páry povyvádzali. Jeden z užívateliek Redditu opísala, ako sa prihlásila na priateľov účet a komunikovala s jeho novou priateľkou. "Chcem, aby si zmenil heslo, pretože stále smútim a nedokážem sa ovládnuť," napísala.

"Prežila som niečo také s expriateľom. V jednej chvíli som ho dokonca sama požiadala, aby si zmenil heslá, pretože som bojovala s túžbou prihlásiť sa na jeho konto a pátrať," napísala iná.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy