03. 07. 2017 10:50 | ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

Intímny vzťah so staršími ženami. Muži prezradili, prečo sú lepšie ako tie mladšie

Muži prezradili, čo ich priťahuje na starších ženách.

Intímny vzťah so staršími ženami. Muži prezradili, prečo sú lepšie ako ti mladšie
Intímny vzťah so staršími ženami. Muži prezradili, prečo sú lepšie ako ti mladšie Foto: Shutterstock.com

Máte 40 alebo dokonca viac a má o vás záujem mladší muž? Tu sú dôvody, ktorého ho k tomu vedú. Využite ich vo svoj prospech a užite si to. Píše prozeny.blesk.cz.

1. Neboja sa nových zážitkov

"Zistil som, že vek ženy hrá veľkú úlohu, pokiaľ ide o sexuálne skúsenosti. Pred svadbou mávajú niekoľko partnerov, ale po rozvode prejde ich posteľou oveľa viac mužov, pretože nemajú zábrany. A v sexe je to poznať," opísal 31-ročný Mirek.

2. Majú veľa praxe

"Staršie ženy bývajú v dlhodobých vzťahoch a manželských zväzkoch, ktoré im poskytli dlhoročné sexuálne skúsenosti s jediným partnerom. Tieto spomienky sú implantované do ich mozgu, či už sú dobré alebo zlé, vyrobili si vďaka tomu svoje sexuálne skúsenosti," povedal 28-ročný Jan.

3. Vedia, čo chcú

"Ich sebavedomie vychádza z dlhoročných skúseností a komunikácie so sexuálnymi partnermi. Vyskúšali rôzne pozície, techniky a tiež sexuálne pomôcky. Dokážu sa aj samé potešiť a neboja sa hovoriť o tom, čo majú rady a čo by im v sexe urobilo radosť. To sa mi fakt páči. Keď dievča nevie, čo chce, je pre mňa ťažké zistiť to. Staršie ženy presne vedia, čo chcú," povedal 35-ročný Daniel.

4. Naučili sa, čo chcú muži

"Mladé dievčatá ma nebavia, málokedy sa opýtajú, čo by sa im páčilo alebo aké mám túžby. Staršie ženy boli "zaučené" rôznymi partnermi za svoj život, či už ide o techniky milovania alebo experimenty. Pýtajú sa a zisťujú, čo by som chcel v posteli zažiť. A keď to nevedia, pokojne sa pozrú na porno alebo si to vyhľadajú na internete alebo v knihách," povedal 26-ročný Radek.

5. Berú sex rovnako ako ich mladší partner

"Staršie ženy nemajú žiadne ilúzie, sex berú rovnako ako ja. Nechcú vstupovať do manželstva ani si zakladať rodinu. Mladšie ženy to chcú a vyvoláva to zbytočný tlak, ktorý sa mi nepáči. Ja sa chcem ešte baviť a nemať záväzky. Sex so staršou ženou je pre mňa úľava, nestresuje ma to a to je hlavný dôvod, prečo je s ňou milovanie skvelé," povedal 32-ročný Dávid.

6. Uvedomujú si dôležitosť sexu vo vzťahu

"Možno bola v manželstve, kde veľa sexu nemala. Nepoužíva sex ako vyjednávací prostriedok ani ako niečo, vďaka čomu niečo získa. Sex berie ako dôležitú súčasť vzťahu, pretože veľmi dobre vie, aké sú psychologické a fyzické výhody pravidelného sexu," opísal 29-ročný František.

7. Dávajú mladšiemu mužovi najavo, že je žiaduci

"Je to pre mňa výzva, spať s atraktívnou staršou dámou, ktorá sa udržuje v dobrej kondícii a je upravená. Navyše mi dáva neustále najavo, ako veľmi som žiaduci ja. Má už dospelé deti, ktoré ju nepotrebujú, takže má tiež viac času na seba aj na sex," prezradil 34-ročný Roman.

8. Vychádzajú z učenia svojich mladších študentov

"Vedia, kedy majú byť dominantné a kedy poddajné. Staršia žena má všetky tieto potrebné znalosti, čo je veľmi podnetné. Bude nakupovať knihy, spodnú bielizeň, sexuálne hračky, sviečky a víno, aby vytvorila skvelú intímnu atmosféru," povedal 27-ročný Jarda.

9. Majú dôveru vo svoje telo a sexuálnu zdatnosť

"To je pre mňa veľmi dôležité a je to niečo úplne iné než spať s mladými dievčatami, ktoré sa všetkému ešte učia. Mladšie dievčatá môžu byť v posteli hanblivé, staršie ženy sú spontánne a neprekáža im svoje telo ukazovať. Že nie je dokonalé? To je jedno, príťažlivá je tá sloboda," opísal 35-ročný Šimon.

10. Nebojí sa komunikovať

"Mladší muž presne vie, ako je na tom so staršou ženou. Nehrá so mnou žiadne hry, netlačí na mňa, že som jej hneď nezavolal ani mi nevyčíta, že som neodpovedal na smsku. Nečaká, že urobím prvý krok, ona urobí to, čo uzná za vhodné. Otvorene zdieľa svoje sexuálne potreby a túžby a pokojne mi dá kopačky, keď sa nevyjadrím. Toto si cením," povedal 28-ročný Jiří.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy