28. 07. 2017 15:14 | USA/ nt

Ženy prezradili, prečo podvádzajú manželov. Dôvod je šokujúci

Do prieskumu sa zapojilo viac ako 5000 žien a väčšina z nich sa zhodla na to, že ich k nevere viedla frustrácia z toho, ako na nich partner šetril.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Myslí si váš manžel, že keby vám kúpil kvety, tak plytvá peniazmi? Alebo keď sa vyberiete na večeru, tak si "náhodou" zabudne peňaženku doma? Potom je veľmi pravdepodobné, že máte doma lakomca. A nie ste samy. Podľa prieskumu istej stránky pre neverných, si až 74 percent žien myslí, že ich partneri sú príliš šetrní.

Do prieskumu sa zapojilo viac ako 5000 žien a väčšina z nich sa zhodla na to, že ich k nevere viedla frustrácia z toho, ako na nich partner šetril. Že nedostávali dostatok darčekov, kvetov, žiadne romantické prekvapenia v podobe výletov či luxusnej večere. Z toho nadobudli pocit, že pre nich nič neznamenajú a až 56 percent žien potvrdilo, že sa preto s partnermi aj hádajú. Píše Independent.

Najšokujúcejším výsledkom prieskumu je ale to, že až 69 percent opýtaných žien viedol k nevere práve tento dôvod. Podľa väčšiny žien darčeky nie sú v skutočnosti o peňažnej hodnote. Je to o pocite, že sú chcené a pre partnera niečo znamenajú.

Až 69 percent neverných žien sa delí na dve skupiny. Prevažná časť z nich podviedli partnera pre nedostatok veľkorysosti a pocitu nedocenenosti, druhá časť to zase vnímala ako znamenie toho, že ich manžel sa dosť nesnaží a nestará sa o ne.

Dvadsaťšesť percent žien dodalo, že nedostatok darčekov je úplný zabijak vášne.

Výsledky prieskumu podporuje aj štúdia VoucherCodesPro.co.uk, v ktorej zistili, že ženy majú tendenciu byť neverné, ak sa cítia partnerom zanedbávané.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy