05. 08. 2017 07:00 | USA/ nt

Manžel zverejnil list pre oblejšiu manželku. Toto by si chcela prečítať každá žena

Tripp sa podelil o to, ako sa mu už od školy páčili ženy s oblejšími tvarmi. A teraz sa vyznal zo svojej lásky k manželke.

Manžel zverejnil list pre oblejšiu manželku. Toto by si chcela prečítať každá žena
Manžel zverejnil list pre oblejšiu manželku. Toto by si chcela prečítať každá žena Foto: Instagram/ tripp

Aktivista a autor Robbie Tripp sa na Instagrame podelil s fanúšikmi o list, ktorý adresoval svojej manželke Sarah Tripp. Tá sa živí ako blogerka a píše o životnom štýle. Dvojica sa vzala pred tromi rokmi.

Tripp sa podelil o to, ako sa mu už od školy páčili ženy s oblejšími tvarmi. A teraz sa vyznal zo svojej lásky k manželke.

"Milujem túto ženu a jej krivky. Ako tínedžerovi sa mi kamaráti často vysmievali preto, lebo ma priťahovali oblejšie dievčatá. Niektorí ich vtedy označovali za bacuľaté alebo aj tučné. Keď som sa stal mužom a začal som sa vzdelávať v takých otázkach ako feminizmus a zaoberal som sa tým, ako že médiá ponižujú ženy štandardizovaním krásy a zobrazovaním veľmi štíhlych a vysokých žien, uvedomil som si, ako im toto klamstvo muži žerú," napísal Robbie.

"Pre mňa nie je nič viac sexy ako táto žena na fotke: silnejšie stehná, veľký zadok a mohol by som pokračovať čo všetko ešte. Jej tvary a veľkosť sa neobjavia na obálke Cosmopolitanu, ale je to tá, ktorá patrí do môjho života a srdca. Pre mňa nie je nič viac sexy ako žena, ktorá si je svojím telom istá. Toto nádherné dievča, ktoré som si vzal a je stále najkrajšia v miestnosti," dodal aktivista.

Taktiež má odkaz aj pre ostatných mužov. "Chlapi, premýšľajte nad tým, prečo vám táto spoločnosť diktuje, čo sa vám má páčiť. Skutočná žena nie je pornohviezdy či modelka v bikinách alebo filmová postava. Má krásne strie na bokoch a roztomilé malé jamky na pokožke na zadku," tvrdí.

"Dievčatá, vy sa nedajte nikdy oklamať tým, že musíte spĺňať určitú normu, aby vás milovali a cenili si vás. Tam niekde je určite chlap, ktorý vás bude chcieť takú, aká ste a milovať vás tak, ako ja milujem svoju Sarah," dodal Robbie.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy