09. 11. 2017 09:08 | BRATISLAVA/nb

Monika schudla, ale na hejterov nezabudla: Toto je jej odkaz!

Čo odpísala žene, ktorá jej napísala správu plnú nenávisti?

Monika Večerková pred premenou
Monika Večerková pred premenou Foto: TV Markíza

Monika Večerková z Oravy je štvornásobná mamička, manželka a štíhla kočka, ktorá to má v hlave "upratané". Počas šou Extrémne premeny našla samu seba a výrazne opeknela, keď schudla zo 134 na 81 kilogramov. Nezmenilo sa však len jej telo, ale aj myslenie. A ako žije dnes, ľahšia o takmer jedného človeka?

"Od premeny som pribrala asi 7 kíl. Najväčším problémom je, že mám opäť pruh a nemôžem teraz naplno cvičiť, ako by som chcela, v niektorých cvikoch som teraz obmedzená. Čaká ma ďalšia operácia a tou by sa to malo vyriešiť," hovorí Monika. Napriek zdravotným ťažkostiam sa nevzdáva. "Bol u mňa aj Maroš a riešili sme, aké cviky môžem a aké nie."

A ako sa Monika spätne pozerá na "hejterov" a nenávistné správy od nich? "Nech si každý obuje topánky toho druhého a potom nech súdi, pretože odsúdiť človeka na základe toho, že sa na neho len pozrie, je veľmi jednoduché. Človek sa nemá hodnotiť podľa toho, ako vyzerá, ale podľa toho, aký je," hovorí na adresu neprajníkov.

V epizóde ste mohli vidieť nepríjemnú správu, ktorú Monike napísala jej známa. A tá ju rozplakala. Ako to hodnotí s odstupom času? "Ako som jej vtedy odpísala, nič o mne nevie. Odvtedy s ňou nie som v kontakte a ani to nepotrebujem," uzatvára.

Účasť v šou jej napriek polenám pod nohami zmenila život k lepšiemu. "Chcem sa veľmi poďakovať úplne všetkým, ktorí na Extrémnych premenách pracovali. S Marošom a Michalom som v kontakte aj naďalej. Viem, že keď potrebujem pomoc, tak im môžem hocikedy zavolať a vždy mi pomôžu. Nie je to len o tom, že sa niečo hralo na kamery, tie vzťahy a pomoc od nich pretrváva aj naďalej," hovorí stále štíhla kočka, ktorú premena naučila myslieť aj na seba a svoje zdravie.

NAJNOVŠIE FOTKY MONIKY NÁJDETE V GALÉRII.

Nestihli ste si pozrieť Monikinu premenu? Sledujte ju priamo TU a všetky odvysielané epizódy Extrémnych premien zadarmo v našom videoarchíve.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy