10. 12. 2017 14:10 | CLARKSVILLE/mm

Dala ho na adopciu, aby mal lepší život: Dojímavé stretnutie matky so synom po 44 rokoch

Diana Laneyová neverila, že sa s Caseyim ešte niekedy uvidí.

Diana a Casey v objatí
Diana a Casey v objatí Foto: Reprofoto youtube/new york post

Dianu Laneyovú upustil manžel a finančne sa nezvládala postarať o svoje tri deti. Preto sa toho najmladšieho rozhodla dať na adopciu, aby mu zabezpečila lepší život. Toto sa odohralo ešte v roku 1973 v americkom meste Clarksville. Po 44 rokoch má však tento príbeh krásne pokračovanie. Píše Daily Mail.

Keď mala Dianina dcéra Mimi 23 rokov, tak sa dozvedela, že má ešte mladšieho brata Caseyho. „Nikdy som sa nedozvedela dôvod, prečo mi o ňom nepovedala. Dozvedela som sa to od jednej rodinnej známej a veľmi dlho som bola preto nahnevaná," zverila sa Mimi.

Mimi sa ho rozhodla vyhľadať, ale nešlo to podľa jej predstáv. Podarilo sa jej to až o neuveriteľných 17 rokov, kedy na sociálnej sieti narazila na jeho adoptívnu sestru a zistila, že Casey žije asi v 800 kilometrov vzdialenom Ohiu.

„Keď som ho našla, plakala som. Bolo to neskutočné, vzrušujúce a zároveň desivé ... Najprv sme si dva dni písali, nakoniec sme si zavolali a dohodli sa, že sa stretneme na Deň vďakyvzdania. Moja matka bola tak nervózna, že som celú večeru musela uvariť sama. Je mi neskutočne vďačná, nikdy si nepredstavovala, ako nádherné by to mohlo byť," povedala Mimi.

Toto bol príbeh Diany a Mimi. Čo si však za tie roky prežil Casey? Adoptovali ho až keď mal sedem rokov. Jeho adoptívna matka ale o 11 rokov zomrela na rakovinu. Vtedy podľahol alkoholu a drogám. Pred tromi rokmi sa ho ale ujal kamarát, ktorý ho vytiahol z najhoršieho a už sú to tri roky, čo Casey abstinuje.

„Kebyže ma nájdu o niečo skôr, veľmi by som sa hanbil. Teraz mám ale krásnu ženu, a dokonca som stretol svoju biologickú rodinu. Môj život je naplnený," uzavrel Casey.VIAC Z My ženy