20. 01. 2018 07:00 | SALT LAKE CITY/pg

Päť rokov nevedela otehotnieť. Ultrazvuk napokon odhalil, že čaká prekvapivo veľa detí

Tridsaťtriročná Jamie otehotnela po tom, čo užívala lieky na plodnosť.

Jamie ostala v šoku, keď sa dozvedela, že sa jej narodia pätorčatá.
Jamie ostala v šoku, keď sa dozvedela, že sa jej narodia pätorčatá. Foto: Profimedia.sk

Manželský pár z amerického Utahu sa po piatich rokoch neúspešného snaženia o počatie dieťatka musel dostávať zo šoku, keď sa im to konečne podarilo a lekári im po prvom ultrazvuku oznámili, že nečakajú jedno, ale rovno päť bábätiek.

Tridsaťtriročná Jamie Scott otehotnela po tom, čo užívala lieky na plodnosť a testy ukázali, že jej hladina hormónov je vysoká. S manželom Skylerom predpokladali, že sa im narodí viac detí, počítali však iba s dvojičkami. Hoci je Jamie iba v piatom mesiaci, vyzerá ako tesne pred pôrodom. 

Na príchod detí sa rodina poctivo pripravuje.
Na príchod detí sa rodina poctivo pripravuje. Foto: Profimedia.sk
 

Keďže v jej vnútri rastie päť bytostí, lekári jej odporučili denne skonzumovať 4-tisíc kalórií. „Keď som bola na ultrazvuku, čakala som, že uvidím jedno, najviac dve malé bobuľky. V priebehu 20 minút boli štyri, potom sme našli aj piatu. Bolo to neuveriteľné," citoval budúcu mamičku Mirror Online.

Rodičia teraz čaká ťažká úloha pri výbere mien, čas však ešte stále majú. Pätorčatá sa narodia na jar a okrem Jamie a Skylera sa na nových súrodencov tešia aj ich dvaja synovia Shayden (12) a Landon (7).

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy