13. 02. 2018 09:00 | BRATISLAVA/ markiza.sk

Zuzana a Marcel sa vezmú v Teleráne. Toto je ich výnimočný príbeh lásky

Zuzana nemala šťastie v láske a prežila si doslova peklo. Osud jej ale do cesty priplietol Marcela.

Zuzana a Marcel sa vezmú v Teleráne. Toto je ich výnimočný príbeh lásky.
Zuzana a Marcel sa vezmú v Teleráne. Toto je ich výnimočný príbeh lásky. Foto: TV Markíza

Bolo to minulý rok na Valentína, kedy ostal celý štáb Telerána v šoku. Práve v tento deň a v priamom prenose pokľakol moderátor Televíznych novín Viktor Vincze pred Adelou Banášovou a požiadal ju o ruku. Ani tento rok sa vysielania Telerána nezaobíde bez romantiky.

Do romantickej výzvy o svadbu priamo v štúdiu Telerána sa prihlásila aj sympatická Zuzana. Nás dostal jej výnimočný príbeh lásky. S partnerom Marcelom sa poznali už ako deti a každé ráno mali spoločnú cestu do školy. Vtedy ešte ani jeden z nich netušil, že ich osud o pár rokov opäť spojí.

Zuzana nemala šťastie v láske a prežila si doslova peklo. S predchádzajúcim partnerom má dcérku, no tá ho ani nepozná. Bol totiž alkoholik a tyran a skončil vo väzení. Po trápení sa na Zuzku usmialo šťastie a cez spoločných kamarátov sa opäť stretla s Marcelom.

Padli si do oka a Marcel sa Zuzany spýtal, či by to spolu neskúsili. Dvojica je spolu štyri roky a Marcel prijal Zuzkinu dcérku za svoju. 

"Viem, že je viac ľudí, ktorá by tiež chceli sobáš v priamom prenose alebo niekde, kde to bude vidieť celé Slovensko a majú na to lepšie dôvody. Chcela by som ale skúsiť šťastie. Sme spolu už štyri roky a môjmu snúbencovi som vďačná za všetko, čo pre mňa a malú urobil. Vďaka nemu sme šťastné a máme všetko, po čom naše srdcia túžia," napísala nám Zuzana.

Aj takto by chcela dať Marcelovi najavo, ako veľmi ho miluje a je mu vďačná za všetko. "Len vďaka nemu máme život taký usmievavý a plný lásky. Iného tatinka už nechceme," dodala.

Ich vzťah posilnila aj tragická udalosť. Marcel a Zuzana túžia po spoločnom bábätku, a to im zatiaľ nebolo dopriate. Zuzka síce otehotnela, ale o bábätko prišli. "Oboch nás to položilo, ale zvládli sme to. S odstupom času mi povedal, že malá je jeho a on si ju nedá. To boli tie najdojímavejšie slová, aké mohol povedať," uzavrela Zuzana.

To, ako si snúbenci povedia áno, sledujte už 14. februára v relácii Teleráno.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy