21. 03. 2018 06:00 | MANCHESTER/zg

Pre postavu si nedala ani inzerát na zoznamku. Podstúpila veľkú premenu

Jedlo bolo pre ňu modla, ale motivácia nového vzťahu všetko zmenila.

Louise Adshead.
Louise Adshead. Foto: Profimedia.sk

Mladej žene z Manchestru vo Veľkej Británii sa podarilo výrazne zmeniť postavu. Louise Adsheadová (32) dnes pôsobí ako športová manažérka, ale v živote to nemala vôbec ľahké.

Jej otec pracoval v Royal Air Force, takže s rodičmi sa často sťahovala. Keď bola v Nemecku, matku po narodení sestry hospitalizovali s infekčným ochorením MRSA (pozn. red.  kmeň zlatého stafylokoka) a vrátili sa späť do Veľkej Británie.

A práve táto udalosť u nej znamenala veľkú zmenu. Louise žila u rôznych príbuzných a tí je dovolili jesť všetko, čo chcela. Keď mala 16 rokov, tak jej diagnostikovali depresiu. O dva roky neskôr už vážila neuveriteľných 117 kilogramov a nosila oblečenie britskej veľkosti 22, čo je u nás veľkosť č. 50.

Louise Adshead - pred a po.
Louise Adshead - pred a po. Foto: Profimedia.sk
 

Neskôr sa vydala, no manželstvo nevydržalo a po siedmich rokoch vzťahu sa Louise ocitla v slepej uličke.

Dôvodom bol je výzor, a preto sa neodvážila hľadať si partnera na internetovej zoznamke. Motiváciou na výraznú zmenu jej bola vidina nového vzťahu a Louise sa pustila do chudnutia. Jej výsledok stojí za to a má dnes parádnu postavičku, píše mediadrumworld.com .

Louise Adshead - pred a po.
Louise Adshead - pred a po. Foto: Profimedia.sk
 

Louise pre portál prezradila, že začala intenzívne cvičiť. Do posilňovne chodila štyri až päťkrát do týždňa, zmenila aj stravu.


Zdroj: Facebook/Louise Adshead

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy