16. 04. 2018 10:27 | USA/jh

Z manžela Chrisa je teraz manželka Christyna

Žena sa až niekoľko rokov po svadbe dozvedela, že jej muž má vážny problém.

Christyna Appleton s manželkou Marion
Christyna Appleton s manželkou Marion Foto: Profimedia.sk

Keď si Marion (50) brala za svojho manžela amerického námorníka Christophera (45), netušila, že o sedem rokov neskôr sa z neho stane žena Christyna Appleton.

Dnes už veterán Chris mal jedno veľké tajomstvo. Od detstva sa cítil vo svojom tele zle, ale bál sa niekomu zveriť. Pravda paradoxne vyšla najavo až po rokoch manželstva, uviedla agentúra Profimedia.

Marion mu našla vo veciach ženskú spodnú bielizeň a obvinila ho z nevery. Musel ísť s pravdou von. O to väčší šok mala jeho žena, keď jej prezradil, že tie veci sú jeho a rád si ich oblieka. Cíti sa byť ženou.

Marion ešte s manželom Chrisom
Marion ešte s manželom Chrisom Foto: Profimedia.sk
 

Väčšina žien by zrejme zdupkala a požiadala o rozvod. Marion svojho muža prekvapivo podporila a stojí pri ňom aj teraz, keď podstupuje hormonálnu premenu pohlavia.

V tínedžerskom veku to mal Chris veľmi ťažké. Chlapci v škole ho nazývali rôznymi urážlivými prezývkami, napríklad rozprávkový chlapec, „padavka" alebo „teploš". Aj kvôli tomu sa prihlásil k námorníctvu a začal pracovať na svojom tele, aby bol mužnejší. Cítil sa však stále horšie. Dnes je ale všetko inak.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy