11. 06. 2018 18:31 | BRATISLAVA/zg

Ako bozkávať mužov, aby sa od vás neodtiahli

Nič nepokazíte, ak začnete prvá.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: oneinchpunch/shutterstock.com

Vedieť sa bozkávať je skutočné umenie. Niektorí sa to vraj nenaučia za celý život. Zlý bozk je príliš mokrý, partner vám agresívne doráža jazykom až na mandle a bojíte sa, či vám prudkými pohybmi nezlomí zub. Ak narazíte na takéto bozkávanie, zbaľte si svojich päť slivák a utekajte. Bozkávanie je jedna z najkrajších intímností a ak to partner robí správne, neraz sa vám roztrasú kolená a zakrúti hlava.

Dobrý bozk sa rodí skôr, ako si myslíte

Dobrá a pravidelná hygiena ústnej dutiny je základom. Ak niekomu páchne z úst nič z toho nebude. Nemusíte si ale všade brať kefku a čistiť zuby po každom jedle. Pomôže aj žuvačka, no žuvanie žuvačky môže na niektorých ľudí pôsobiť negatívne. Vtedy sa dá siahnuť aj po mentolovom cukríku.

Načasovanie

Kedy je najlepší čas pre bozk, spoznáte samy. Každá z nás po ňom túži ale v hlave má, že by mal prvý začať partner. Ten zas túži po náznaku, ktorý by mu dodal guráž. Dobrá rada - ak sa nebude mať k bozkávaniu, začnite vy. Nie je to žiadny prehrešok.

Správne miesto

Rozhodne to nie je na predných sedadlách v aute. Je medzi vami riadiaca páka, ručná brzda, stiesnené priestory, sedadlá sú ďaleko od seba. A nehovoriac o tom, ak by vás chcel objať.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Diana Indiana/shutterstock.com
 

Lepšie je bozkávať sa pod lampou na ulici, na lavičke pred domom alebo len tak na ulici. Stačí si si zapamätať, že nemôže byť medzi vami žiadna prekážka.

Návod na prvý bozk

Natočte hlavu trochu do strany, aby ste sa nezrazili nosmi. Môžete sa jemne dotknúť jeho líc a nasmerovať pery tak, aby sa začali dotýkať. Potom sa ľahko dotýkajte jeho pier, najskôr ľahučko horných, potom spodných a pohyby zopakujte. Potom zoberte jeho peru medzi vaše a prechádzajte po nich jazykom. Bozkávajte a jemne hryzte jeho pery tak dlho, pokým sa nestretnú vaše jazyky.

Jazyk a pery

Toto je väčšinou to miesto, kde sa dá bozkávanie najviac pokaziť a robí mnohým z nás problém. Buď sa to tu zvrhne na ´masáž mandlí´ alebo na hanblivé bozkávanie, kedy sa partner bojí jazyk vôbec použiť. Najlepší variant je niekde uprostred, ale nezabúdajte byť hravá a všímavá.

TIP: Je bozkávanie nevera? Prieskum u mužov a žien má prekvapivé výsledky

Môžete začať tým, že jemne vsuniete partnerovi jazyk do pusy. Pokiaľ bude všímavý, tak ho jemne nasaje, obomkne ho perami a vy ho môžete vysunúť, zatiaľ čo vám vzájomné trenie jazyka a pier prináša veľmi príjemné pocity. Striedajte sa v tejto aktivite. Keď sú už vaše ústa otvorené, môžete vsunúť jazyk do jeho pusy a začať sa ním zľahka trieť o jeho jazyk. Najlepšie je, keď to budete robiť krúživými pohybmi. Po chvíľke začnite zase jemne ohrýzať jeho pery, aby nebolo pri bozku ´veľa jazyka´.

Nezabúdajte na telo

Pri bozkávaní nemôžete byť stuhnutá. Myslíte na svoje telo a poriadne sa uvoľnite. Pritlačte sa k partnerovi a ľahko sa o neho obtierajte. Hýbte zmyselne bokmi. Ak ste na lavičke, pokojne si na neho obkročmo sadnite. Budete sa diviť, čo to urobí so srdcom, krvou a vzrušením.

Čo potom?

Ak vás táto situácia rozpáli tak, že budete lapať po dychu, môžete pokračovať v bozkávaní oveľa vášnivejšie. Tu nezabudnite na nežnosti a dotyky.

Ktoré znamenie sa bozkáva najlepšie a ktorému sa máte vyhnúť?

Ale pozor! Na takéto pokračovanie si vyberte miesto, kde vás nikto nebude rušiť. V túto chvíľu je všetko na vás. Ak si ho chcete odviesť domov, môžete. Alebo v najlepšom prestaňte a nechajte si to nabudúce. Nebojte sa, určite si nenechá ujsť pokračovanie, píše prozeny.blesk.cz.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy