09. 08. 2018 22:02 | BRATISLAVA/redakcia myženy

Sex v horúčavách: Zabudnite na klasiku, skúste experimentovať

Vyhnite sa bazénom, mohli by ste sa nakaziť.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: puhhha/shutterstock.com

V horúčavách sa snažíme mať toho na sebe čo najmenej, aby sme sa cítili príjemne. A tak sa nečudujte, že niekedy je ťažké odvrátiť zrak od sporo odetých ľudí. Ruku na srdce, je to aj vzrušujúce a fantázia vtedy pracuje naplno. Jedna austrálska štúdia dokonca poukázala na to, že v lete majú ľudia aj viac sexuálnych partnerov.

Tip: Toto sa deje s vaším telom, keď dlhší čas nemáte sex

Ale nezabúdajme na fakt, že veľké horúčavy nie sú celkom dobré pre sex. Sme radi, že vôbec prídeme domov, osprchujeme sa a určite nemyslíme na to, že by sme sa znovu „spotili" v posteli. Ale túžba je niekedy tak veľká, že sa "premôžeme". Viete však ako sa milovať v lete, aby ste sa „veľmi nenadreli" a užili si to? Ak nie, tento článok vás možno inšpiruje.

Doggy style alebo poloha odzadu

V horúčavách rozhodne zabudnite na misionársku polohu alebo koníčka. Sexujte len v polohách, ktoré minimalizujú kontakt vašich tiel. Najlepšou sa javí v tomto sparne poloha zozadu, Američania ju volajú doggy style. Môžete stáť na nohách a rukách alebo napríklad pri stene alebo kuchynskej linke a váš partner si vás zoberie.


Skúste to inak

Ak je sparno a veľmi vám búši srdce, nenamáhajte sa. Skúste sa uspokojiť navzájom. Dotýkajte sa iba prstami a dlaňami alebo si môžete ľahnúť a sústrediť sa, kým vás bude partner hladkať prsia a iné časti tela.

Zariaďte, aby bol pokoj

Keď idete s partnerom na dovolenku, vyhrali ste. Aj napriek teplu vo váš intímny prospech hrá hnací motor menom vášeň. Takže! Nebráňte sa a poriadne si to užite. V prípade, že sa na dovolenku nechystáte, nemusíte byť smutní.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Roman Samborskyi/shutterstock.com
 

Skúste pripraviť pre polovičku napríklad krásny a romantický večer v hoteli či penzióne na Slovensku. Verte, určite ani jeden z vás naň nezabudne.

Nájdete si príjemnú terasu

Ak je vám horúco, môžete si spríjemniť chvíle na verande alebo terase, či hojdacej sieti. Fantázii sa medze nekladú. Bude to príjemne spojenie a pritom vás bude ofukovať letný vetrík.

Vo vode to radšej nerobte

Všetky scény v horúcej vani alebo bazéne vyzerajú síce lákavo a romanticky, ale takýto sex môže byť nebezpečný pre vaše zdravie. Penetrácia vo vode totiž môže byť drsná, či dokonca bolestivá.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Family TV/shutterstock.com
 

Pri takomto styku sa vám do pohlavných orgánov môžu dostať baktérie spôsobujúce infekciu. No môžete oddávať dotykom a dráždiť sa navzájom. Veď zábava vo vode môže byť dobrá predohra ku krásnemu koncu.

Skúste kocky ľadu

Ak ste rozpálení, skúste si na telo v spálni vzájomné dávať kocky ľadu. Je to veľmi zábavné a erotické, veď si spomeňte na kultovú scénu z filmu Deväť a pol týždňa. Garantujeme, že sa tak budete rozplývať blahom. A najdôležitejšia rada na záver - užite si vaše letné hrátky naplno, píše portál mojezdravi.cz .

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy