23. 10. 2018 11:48 | KODAŇ/jh

Mesiac po pôrode trojičiek: Mamička ukázala, čo jej zostalo po obrovskom bruchu

Vôbec z toho nie je nadšená, ale nehanbí sa za to a fotografiu zverejnila aj na Instagrame.

Maria sa pochválila svojimi trojičkami
Maria sa pochválila svojimi trojičkami Foto: Instagram/Profilová fotka používateľa triplets_of_copenhagen tri

Populárna dánska rodinka s čerstvými trojičkami zverejňuje na Instagrame fotografie zo svojho života. Mamička Maria sa nehanbila a uverejnila aj snímku svojho bruška mesiac po pôrode. Ako sama priznala, vôbec z neho nie je nadšená.

"Som sklamaná z toho, že moje brucho sa nezmenšilo ani mesiac po pôrode, dosť ma to prekvapilo. Stále vyzerá zvláštne a ovísa. Nie som veľmi šťastná, že som túto fotku musela zverejniť. Na druhej strane sa teším, že ma už jazva po cisárskom nebolí," napísala k fotografii.

Pri prvom dieťati sa jej brucho rýchlo vrátilo do pôvodného stavu. Nosiť však trojičky je úplne iná káva. Mala obrovské brucho, ktoré šokovalo aj ju samotnú. Na Instagrame však vždy uverejňuje reálne fotky, preto tak urobila aj teraz. Brucho zrejme už nikdy nebude mať také, ako predtým, ale to jej vynahradí láska k deťom.

Trojičky Iben, Filip a Agnes sa narodili 12. septembra. Rodičia ich už majú doma z nemocnice a učia sa, aké to je mať zrazu štyri deti. Majú totiž ešte dvojročného syna, ktorý sa z troch súrodencov veľmi teší.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy