16. 11. 2018 12:57 | BRATISLAVA/TV Markíza

Zo škaredého káčatka vyplastikovaná hviezda pre dospelých

Celine v detstve šikanovali, ona si povedala, že im ukáže.

Zo škaredého káčatka vyplastikovaná hviezda pre dospelých
Zo škaredého káčatka vyplastikovaná hviezda pre dospelých Foto: Profimedia.sk
Celine Centino
Celine Centino
Celine Centino

Dvadsaťštyriročná Švajčiarka Celine Centino šokovala svojimi fotografiami z detstva a tínedžerských čias. Dnes by ste márne hľadali nejaké črty z detstva. Na Celine neostalo nič rovnaké. Brunetka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 40-tisíc ľudí, sa nechala niekoľkokrát "vylepšiť". 

FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.

"Vždy som bola dobre naladená osoba, ale necítila som sa komfortne vo svojej koži. Toľko ľudí ma odsúdila a hneď označilo za škaredú až som sa zmenila na smutného človeka. Chcela som byť znovu šťastná, tak som zmenila svoj vzhľad a všetko, čo sa mi nepáčilo. Žijeme v časoch, kedy máme možnosť meniť veci, tak som sa chopila tejto šance," vysvetlila Celine pre Daily Mail.

Dodala, že ju dennodenne šikanovali. "Vždy si našli niečo nové. Či môj nos, alebo fakt, že som nemala prsia. Inokedy bol zase môj zadok priveľký. Decká mi hovorili, že moja tvár vyzerá ako odpadky, môj štýle je príšerný. Odstrkovali ma. Nedali mi šancu ukázať im, že som skvelý človek. Tak som od toho začala utekať a nikomu som o tom nepovedala," opísala Švajčiarka. 

Do 18-tich rokov nechodila na diskotéky. Pracovala a šetrila si na operáciu nosa. Po nej sa zmenilo všetko a Celine si začala viac veriť. Do roku 2013 absolvovala tri zväčšenia poprsia, ďalšiu operáciu nosa, brady a aj lícnych kostí. Zrejme ani jej zadok nebude bez silikónových implantátov. Celkovo ju jej premena stále takmer 40-tisíc libier.

"Niektoré reakcie sú zlé, iné dobré. Viac je tých pozitívnych a muži zo mňa šalejú. Ja sa cítim po svojej premene dobre. Keby som sa teraz stretla s ľuďmi, ktorí ma šikanovali, ignorovala by som ich. Nikdy mi nedali šancu, takže si ani nezaslúžia, aby som s nimi vôbec hovorila," dodala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy