14. 12. 2018 13:40 | ŠTOKHOLM/tvnoviny.sk

PRED a PO: Natashu by ste teraz vôbec nespoznali. Chce mať najväčší zadok na svete

Okrem zväčšeného pozadia si nechala zväčšiť aj svoje poprsie.

Natasha Crown
Natasha Crown Foto: Profimedia.sk

Natasha Crownová (25) žije vo Švédsku a netají sa tým, že chce mať najväčší zadok na svete. Kvôli tomu často navštevuje plastickú chirurgiu, kde jej pomáhajú jej želanie plniť. Okrem zväčšeného pozadia si nechala aj zväčšiť svoje poprsie. Podľa jej slov väčšie skrátka znamená lepšie.

Takto vyzerala Nathasha pred rokmi.
Takto vyzerala Nathasha pred rokmi. Foto: Profimedia.sk
 

"Vždy som bola iná a vo Švédsku si ženy myslia, že čím sú chudšie, sú krásnejšie. Ale myslím si, že potrebujú vidieť, ako by mala vyzerať skutočná žena," povedala Natasha pre Daily Mail.

"Začala som chodiť do telocvične, aby mi narástol zadok. V určitom okamihu sa to ale zastavilo, a tak som sa rozhodla pre operáciu.To bol začiatok všetkého."

ZDROJ: Instagram/Natasha Crown

Lekár zobral Natashe tuk z chrbta, z rúk a vnútorných stehien a vložil jej ho do zadnej časti tela," spomína. "Po mojej prvej operácii som bola tak šťastná. O šesť mesiacov neskôr som mu povedal, že urobil skvelú prácu, ale chcem ho mať ešte väčší.

ZDROJ: Instagram/Natasha Crown

Keď prišlo k jej druhej operácii, Natasha bola oveľa strategickejšia. Vedela, že čím bude mať viac tuku, tým väčší bude jej zadok. "Tak som sa rozhodla získať veľa váhy. Milujem jedlo," dodala.

Pribrala 20 kilov a podstúpila ďalšiu operáciu. Okrem toho si nechala zväčiť prsia, vyplniť bradu, pery a lícne kosti.

ZDROJ: Instagram/Natasha Crown

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy