17. 01. 2019 19:00 | BRATISLAVA/markiza.sk, nb

V Extrémnych premenách schudli 250 kíl! Dva roky po premene vyzerajú takto

Rudo Kučák je jedným z najvýraznejších postáv tejto šou.

kucak vazenieweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
kucak vazenieweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
Rudo Kučák s Marošom Molnárom
Rudo Kučák kvôli nadváhe už nešportuje
Rudo Kučák

Rudo Kučák a Ján Hodoň schudli v Extrémnych premenách desiatky kíl a získali späť stratené zdravie. Vďaka šou sa navyše skamarátili a keďže obaja žijú blízko pri sebe, trávia spolu čas aj po skončení šou. Spločne boli aj hosťami Telerána.

O Jankovi Hodoňovi dva roky po premene sme písali TU . Obrovský kus práce odviedol aj Rudo Kučák, ktorý celý život stále chudol a priberal. A potom prišli Extrémne premeny.

"Toto bolo to, na čom sa čakal. Každý má inú motiváciu, ja som to robil pre seba. Nechcel som byť zúfalec, čo zlyhá. Keď to človek analyzuje ďalej, vždy nad tebou vyhrá kúsok jedla a to je na tom to smutné," hovorí Rudo, ktorý konečne pochopil dôležitosť správnej stravy a pravidelného cvičenia.

Bez Extrémnych premien by sa táto zmena zrejme nepodarila ani Rudovi, ani Jankovi. V šou totiž mohli na nejaký čas opustiť svoju bežnú rutinu a venovať sa pod odborným dozorom len sami sebe. A takú príležitosť človek často nedostane.

"Ak sa chcete prihlásiť, určite neváhajte, nám to zmenilo život. Keď váhate, proste to vyskúšajte. Za to nič nedáte," vyzývajú chlapi tých, ktorých premena láka. Máte veľkú nadváhu a túžite získať späť zdravie, kondíciu, správne stravovacie návyky a štíhlejšiu postavu?

Spravte prvý krok a vyplňte prihlasovací formulár na casting.markiza.sk.

 

FOTKY Z RUDOVEJ PREMENY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Rudo dnes:


Zdroj: Instagram/_kuco_

Tesne pred operáciou v Extrémnych premenách:


Zdroj: Zdroj: Instagram/_kuco_

S Jankom Hodoňom sa kamarátia dodnes:


Zdroj: Instagram/janhodon

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy