20. 05. 2019 15:45 | BRAZÍLIA/jh

Žiadosť o ruku vo veľkom štýle: Mladík si prišiel pre vyvolenú ako Iron Man

Brazílsky fanúšik filmov o hrdinoch Avengeroch zaskočil všetkých ľudí v kinosále.

Žiadosť o ruku v kine
Žiadosť o ruku v kine Foto: YouTube.com

Karim Ferreira Lima (24) si na svojej žiadosti o ruku dal poriadne záležať. Nielenže priateľku prekvapil, ale urobil to verejne a nakrútil k tomu aj krátky film. Keďže je fanúšik Avengerov a posledný film je stále aktuálny v kinách, vymyslel niečo hrdinské aj on.

Mladík oslovil profesionálneho tvorcu filmov Alessandra Alves Krotha, s ktorým nakrútili krátky film, kde Karim vystupuje ako Iron Man a snaží sa dostať do kina za svojou priateľkou, aby ju požiadal o ruku. Cestou sa však musí prebojovať, získať prsteň a poraziť silného hrdinu Captain America, uviedol Daily Mail.


Jeho priateľka Ariana Bonattová skutočne išla s kamarátmi do kina na posledný film Avengers: Endgame a netušila, čo ju čaká. Keď pustili Karimov film, najskôr ani netušila, o čo ide. Až keď uvidela svojich rodičov, zostala v šoku.

Celé video aj s reakciami publika a priateľky Ariany Bonattovej zverejnili na internete. Krátky film sa všetkým páčil a Karima privítali v sále kina s hurónskym krikom a ováciami. Mladík podišiel k svojej dojatej priateľke, daroval jej kyticu a požiadal ju o ruku. Samozrejme, povedala áno.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy