07. 06. 2019 09:00 | PR ČLÁNOK

AVON Pochod: Podporte boj za zdravé prsia už v sobotu!

Príďte spolu s rodinou či priateľmi na 11. ročník charitatívneho podujatia!

AVON Pochod.
AVON Pochod.

Tohtoročný AVON Pochod za zdravé prsia odštartuje už túto sobotu 8. júna v areáli Bratislavského hradu. Bude niesť v duchu podpory, nádeje, pomoci a zdravia. Všetkých návštevníkov opäť čaká pestrý celodenný program plný zábavy a príjemného oddychu.

Bratislavu si opäť podmaní ružová farba, pretože sa tu bude konať tradičné podujatie známe ako AVON Pochod. V rámci neho sa vyberie dav na symbolickú prechádzku Starým Mestom o 14:30 hod. s cieľom upriamiť pozornosť na boj za zdravé prsia a šíriť tak povzbudenie a myšlienku dobrej veci. Účastníkov bude sprevádzať energická bubnová šou Campana Batucuda. No ešte predtým čaká všetkých prítomných pestrý sprievodný program.

Tí najmenší sa už od 10:00 hod. môžu tešiť na kreatívne a zábavné atrakcie. Od 12:00 hod. sa začína program vhodný pre všetky vekové kategórie a otvorí ho Dano Heriban s projektom „Čosi úsmevné". O hudobné vystúpenia sa počas výnimočného popoludnia postarajú S hudbou vesmírnou, Desmod, Puding pani Elvisovej či Sima Martausová.

AVON Pochod.
AVON Pochod.
 

Podporu svojou účasťou vyjadria aj ambasádori projektu AVON za zdravé prsia, konkrétne: Kveta Horváthová, Roman Juraško, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno" Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová, Soňa Skoncová, Karin Haydu a Dano Heriban. Návštevníci podujatia si okrem toho môžu vypočuť inšpiratívne rozhovory so známymi osobnosťami, influencermi ale aj odborníkmi na Walk talk show pod taktovkou Borisa Prša. Samozrejmosťou bude aj autogramiáda pre fanúšikov.

Vstupenkou na AVON Pochod za zdravé prsia je Tričko 2019, ktoré bude možné si zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia. Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup do areálu zdarma. Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2019, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy