19. 08. 2019 10:19 | BRATISLAVA/zg, Teleráno

Kaderník prezidentky prezradil, ako vznikol jej účes, ktorým prekvapila verejnosť

Prezradil na ňu aj to, že pre ňu nie je to najdôležitejšie.

Zuzana Čaputová počas letu do Paríža
Zuzana Čaputová počas letu do Paríža Foto: TASR - Martin Baumann
Prezidentka Zuzana Čaputová.
Zuzana Čaputová počas letu do Paríža
Zuzana Čaputová počas letu do Paríža

Vyše dvoch mesiacov pôsobí na najvyššej ústavnej funkcii prezidentka Zuzana Čaputová. Nielen šaty, ale aj vlasy sú pod prísnym drobnohľadom verejnosti. Stará sa o ne známy celebritný kaderník Ján Molnár, ktorého sme vyspovedali v Teleráne.

Prezidentka má dlhé blond vlasy, ktoré väčšinou nosí rozpustené, v drdole ich má niekedy pri neoficiálnych akciách. No naposledy sa v Paríži ukázala s krátkym účesom. Hoci to vyzeralo, že ich má ostrihané, nebola to pravda. Kaderník Molnár jej ich zašil a zasponkoval. 

A ako sa k práci pre hlavu štátu dostal? Molnár najskôr napísal pani prezidentke, že by jej rád zmenil farbu vlasov. Bol trocha drzý, no vyplatilo sa. Zuzana Čaputová súhlasila so stretnutím. A odvtedy sa stretávajú pravidelne, keďže si ho vybrala ako osobného kaderníka.

Jedným z Molnárových účesov pre Zuzanu Čaputovú, ktorú ocenili nielen domáce, ale aj zahraničné médiá, bol ten počas oficiálnej návštevy vo Francúzsku. Účes počas prijatia u Emmanuela Macrona mala prezidentka podľa slov kaderníka ako keby ušitý.

Prezidentka Zuzana Čaputová a jej francúzsky partner Emmanuel Macron.
Prezidentka Zuzana Čaputová a jej francúzsky partner Emmanuel Macron. Foto: TASR/Martin Baumann
 

"Snažím sa jej účes vytvárať podľa toho, aká je hlavná téma návštevy, ale aby sedel aj k oblečeniu, ktoré robí Boris Hanečka. V tomto prípade som jej skrátil vlasy podľa francúzskej klasiky. Dôležité je, aby mali účesy zmysel a spolu všetko ladilo. Musím sa priznať, že vo finálnej fáze sme použili aj sponky, hoci sme si mysleli, že ho budeme len šiť," vysvetlil Molnár.

Zuzana Čaputová na návšteve Poľska.
Zuzana Čaputová na návšteve Poľska. Foto: TASR
 

A v Teleráne Molnár prezradil aj to, ako si pani prezidentka upravuje rozpustené vlasy, ktoré má vo veľkej obľube.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy