23. 10. 2019 07:00 | MORECAMBE/tvnoviny.sk

"Budeme mať dieťa," oznámila s nadšením žena, ktorá čaká už 22. potomka

Pár sľuboval, že ďalšie deti už neplánujú, rýchlo to však porušil.

Sue Radfordová je opäť tehotná.
Sue Radfordová je opäť tehotná. Foto: YouTube /The Radford Family

Britská najpočetnejšia rodina sa opäť rozrastie. Manželia Radfordovci správu s nadšením oznámili na YouTube, Sue je tehotná už 15. týždňov. V poradí čakajú už 22. dieťa. Keď oznamovali, že čakajú 20. potomka, sľubovali pritom, že ďalšie deti už neplánujú.

Video nazvané jednoducho "Budeme mať dieťa!" sa na YouTube objavilo v nedeľu večer. 44-ročná Sue a 48-ročný Noel Radford už vraj nedokázali svoje tajomstvo udržať dlhšie a museli sa o radostnú správu podeliť. Dieťa by sa malo narodiť v apríli.


Prvé zábery ukazujú cestu manželov s niekoľkými mladšími deťmi do nemocnice. Pohlavie dieťaťa zatiaľ nepoznajú, to sa má ale čoskoro zmeniť. Či to bude chlapček, alebo dievčatko, potom chcú odhaliť v ďalšom videu. "Už sa nemôžeme dočkať, až zistíme pohlavie dieťaťa. Cítim, že to bude chlapec. Sme nadšení, že s vami môžeme zdieľať túto cestu," vyhlásila Sue.

Sue a Noel majú vlastnú firmu, pečú a predávajú koláče. Nepoberajú žiadne zvláštne sociálne dávky a žijú v bývalom opatrovateľskom dome v Morecambe. V súčasnosti majú 20 detí a štyri vnúčatá, dieťa "číslo 17" sa narodilo mŕtve. Najstarší syn Chris má 30 rokov, najmladší Bonnie 11 mesiacov.

Rodina sa prvýkrát preslávila v roku 2012, kedy o nej televízna stanica Channel 4 odvysielala dokumentárnu sériu 15 Kids and Counting. Sue a Noel sa spoznali už ako deti, obaja boli adoptovaní. Keď mali prvé dieťa, Sue mala 14 rokov a Noel 18 rokov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy