08. 11. 2019 11:49 | SYDNEY/jh

Pozorná diváčka zachránila redaktorke život. Všimla si problém a včas ju upozornila

Svoj postreh napísala emailom do redakcie a redaktorka radšej išla na kontrolu k lekárovi.

Antoinette Lattoufová v televízii
Antoinette Lattoufová v televízii Foto: Daily Mail

Televízna redaktorka Antoinette Lattoufová z Austrálie ani netušila, že by mohla mať nejaký zdravotný problém. Upovedomila ju na to až jedna diváčka, ktorá ju videla v televízii. Všimla si na jej krku hrčku, ktorú považovala za potenciálne nebezpečnú cystu. Ukázalo sa, že sa nemýlila, uviedol Daily Mail.

Redaktorka televízie Network 10 a zároveň matka dvoch detí je vernej diváčke Wendy McCoyovej nesmierne vďačná. Hneď, ako si prečítala mail, v ktorom ju o probléme na krku informovala, zašla pre istotu na kontrolu k lekárovi.

Antoinette si hrčku všimla až zo záznamu vysielania. Bola vystrašená, pretože v jej rodine sa už viackrát vyskytla rakovina štítnej žľazy. Podstúpila niekoľko testov, ultrazvuk aj magnetickú rezonanciu. Diagnostikovali jej autoimunitnú chorobu a veľkú cystu na krku, ktorá si vyžadovala chirurgický zákrok.

Redaktorka neskôr uviedla, že cysta nie je zhubná, ale ak by sa neodstránila, mohla spôsobiť vážnejšie problémy. V niektorých prípadoch môže byť podobná cysta až smrteľná.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy