11. 11. 2019 14:43 | USA/jh

Z obéznej ženy osobná trénerka. Na fotografii spred dvoch rokov ju nik nespozná

Schudla takmer 60 kilogramov a okrem stravy zmenila aj priateľov.

Úžasná premena Nicole Caperillovej, z ktorej je dnes osobná trénerka
Úžasná premena Nicole Caperillovej, z ktorej je dnes osobná trénerka Foto: Profimedia.sk

Američanku Nicole Caperillovú (31) by ste na fotografii spred dvoch rokov ani nespoznali. Žena, ktorá vážila cez 120 kilogramov, je však minulosť. Dnes je z nej osobná trénerka a pomáha druhým ľuďom zmeniť svoj život k lepšiemu.

Nicole schudla takmer polovicu svojej pôvodnej váhy za dva roky. Ako sama priznala pre Daily Mail, už odmalička mala problém so svojou postavou. Po tehotenstve sa však rozhodla to natrvalo zmeniť. Začala mať totiž aj zdravotné problémy a navyše sa už na sebe nedokázala do zrkadla ani pozrieť. Podstúpila operáciu, pri ktorej jej zmenšili objem žalúdka.

Úžasná premena Nicole Caperillovej, z ktorej je dnes osobná trénerka
Úžasná premena Nicole Caperillovej, z ktorej je dnes osobná trénerka Foto: Profimedia.sk
 

Mladá matka zmenila stravovanie a zbavila sa zlých návykov. Začala pravidelne cvičiť a na nezdravé lákadlá už ani nepomyslí. Zmenil sa jej život, no prinieslo to aj svoje negatívne stránky.

Keď Nicole schudla, z niektorých blízkych kamarátov sa vykľuli žiarliví neprajníci, ktorí ju ohovárali, kritizovali a boli veľmi negatívni. Našťastie sa však mohla vždy obrátiť na svojho manžela Charlieho.

„Som veľmi pyšná na moju premenu. Okrem zhodených kilogramov som aj pozitívnejšie naladená a motivujem ostatných. Stanovujem si ciele, ktoré aj dosahujem a som šťastná," uviedla Nicole.

A má jednu radu pre všetkých: „ Ak chcete schudnúť, začnite hneď, nie až od pondelka, alebo ďalšieho týždňa či mesiaca. A urobte to iba pre seba!"VIAC Z My ženy