28. 01. 2020 11:36 | ARIZONA/rd

Pár si chcel spestriť romantické chvíle. Skončilo sa to bolestivými vibráciami v bruchu a operáciou

Gynekológ neveril vlastným očiam. S podobným prípadom sa počas svojej kariéry ešte nestretol.

Vibrátor v tele.
Vibrátor v tele. Foto: Reprofoto: YouTube/azfamily powered by 3TV

Z romantických chvíľ sa stala ukrutná bolesť. Tú zažila žena z americkej Arizony, ktorej sa počas používania stratil v tele vibrátor s retiazkou. Píše Yahoo.

Žena mala sexuálnu pomôcku so sebou už počas večere s priateľom. Po návrate domov sa rozhodli, že si ňou spríjemnia večer.

Žena tvrdí, že vibrátor používal jej partner len na vonkajšiu časť tela, no zrazu malá pomôcka zmizla. „Odrazu som zacítila veľkú bolesť," tvrdí. Spýtala sa aj partnera, či nevie, kde je. Netušil však ani on.

„Mojou prvou reakciou bola panika. V tele mi totiž zostalo niečo, čo bolo stále zapnuté. Zakaždým, keď sa to zaplo, som mala pocit, že sa mi trasie celé brucho," opisuje.

Dvojica tak urýchlene šla na pohotovosť, kde personál vykonal niekoľko prehliadok panvy, ale predmet nenašli.

Následne požiadali o pomoc gynekológa Grega Marchanda. Ten bol ohromený, keď röntgen odhalil, že vibrátor sa nachádza močovom mechúre. "Nič podobne som nikdy nevidel," povedal špecialista.

Doktor dodal, že vibrátor jej nejako prešiel močovou trubicou, a tak ho museli chirurgicky odstrániť.

Žena uviedla, že plánuje žalovať výrobcu za to, že na obale nebolo napísané varovanie. Jedným dychom doplnila, že odteraz sa už sexuálnym hračkám radšej bude vyhýbať.


VIAC Z My ženy