11. 03. 2020 11:20 | LONDÝN/jh

Britka, ktorá čaká svoje 22. dieťa, bude mať ďalšie vnúča. Jej 18-ročná dcéra je tehotná

Najväčšia britská rodina sa opäť rozrastie.

Rodina Radfordovcov
Rodina Radfordovcov Foto: The Radford family/Facebook

Rodina Radfordovcov, ktorá je známa ako najväčšia rodina v Británii pre ich 21 detí, sa rozrastie ešte viac. Matka Sue čaká už 22. dieťa a s novinkou prišla aj jej 18-ročná dcéra Millie, ktorá je tehotná, uviedol denník The Mirror na svojom webe.

Millie Radfordová sa priznala, že so svojím priateľom sa nijako nechránili a nebrala ani antikoncepciu. Myslela si, aj vzhľadom na to, že má 20 súrodencov, že otehotnieť nebude také jednoduché. Na dieťatko sa však teší aj napriek svojmu veku a skutočnosti, že sa s priateľom po šiestich mesiacoch vzťahu rozišli.

Millie je siedme dieťa manželov Radfordovcov (Sue-44 a Noel-49). S dieťaťom jej bude pomáhať celá rodina, ktorá je už zvyknutá na nové prírastky v rodine. Tehotenstvo jej matka nemôže ani vyčítať, pretože sama prvýkrát otehotnela, keď mala iba 13 rokov. Viac o početnej rodine si môžete prečítať aj v článku: Britka čaká už 22. dieťa. Najstaršie má 30, najmladšie viac ako rok.

„Bude to síce zvláštne, že moje dieťa bude mať tetu iba o pár mesiacov staršiu, ale aspoň si neskôr budú dobre rozumieť," povedala Millie.

Na bábätko sa tešia aj súrodenci: Christopher (30), Sophie Rose (26), Chloe Anne (24), Jack Richard (22), Daniel Leon (21), Luke James (19), Millie Jo (18), Katie Louise (17), James Edward (16), Ellie May (14), Aimee Elizabeth (13), Josh Benjamin (12), Max Joseph (11), Tillie May (9), Oscar Will (8), Casper Theo (7), Alfie Thomas (5), Hallie Alphia Beau (4), Phoebe Willow (3), Archie Rowan (2), Bonnie Raye (1).

Got my delivery of my new 18kg washing machine from Cater Kwik ! i absolutely love it, i used to do around 8 loads of...

Uverejnil používateľ The Radford family Piatok 2. februára 2018

Komentáre ( 0)


VIAC Z My ženy