17. 03. 2020 10:19 | MONTANA/rd

Kulturista dlhé roky cítil, že je ženou. Na zmenu pohlavia minul takmer 100-tisíc

Pre zmenu sa rozhodol po zásadnom okamihu.

Allie ešte ako muž.
Allie ešte ako muž. Foto: Reprofoto: YouTube/Global Facts and News

Niekdajší kulturista, ktorý sa za svoju buldočiu postavu skrýval dlhé roky, sa po tridsiatke rozhodol, že pristúpi k radikálnemu kroku. Píše Daily Mail.

Teraz už Allie Rose Keelerová z amerického štátu Montana totiž zmenila pohlavie. Ako tvrdí, vždy vedela, že je iná, avšak mala problém s tým, aby svojim konzervatívnym rodičom povedala pravdu.

Teraz 36-ročná žena v snahe potlačiť tento pocit začala na sebe pracovať. Ešte ako muž sa stala osobným trénerom a svojou mohutnou a vypracovanou postavou si takto začala zarábať.

Až do chvíle, kým jej v hlave neskrsla myšlienka, že svoj život obráti naruby. Celkovo ju operácia na zmenu pohlavia stála 110-tisíc amerických dolárov (takmer 99-tisíc eur).

Allie po zmene.
Allie po zmene. Foto: Facebook/Allie Rose Keeler
 

Ako sama tvrdí, to, že je transgender, si uvedomila, keď mala asi 14 rokov. „Obklopovali ma ľudia, ktorí by boli najradšej, keby som neexistovala," napísala pred dvomi rokmi.

Vtedy vraj cítila potrebu skrývať sa, bola silný introvert. Začala robiť maximum pre to, aby vyzerala čo najviac mužsky. „Viac ako 20 rokov som sa snažila potlačiť pocity ohľadom mojej identity," hovorí.

Všetko sa zmenilo v roku 2016. Jej matka prekonala silný infarkt a Allie Rose si v tej chvíli uvedomila, že život je príliš krátky na to, aby žila v klamstve.

V apríli 2017 začala s hormonálnou terapiou a odvtedy podstúpila tri operácie a 15 ďalších menších zákrokov.

Naďalej je osobnou trénerkou, ale konečne sa cíti slobodná. „Aj keď stále vo mne vidím kúsok starého ja, nedá sa to porovnať," napísala na instagrame.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy