06. 04. 2020 10:48 | LONDÝN/rd

Britka (45) porodila už 22. dieťa. Po pôrode dala veľmi odvážny sľub

S manželom splodili prvého potomka, keď ona mala len 14 rokov.

Novonarodená dcérka Sue.
Novonarodená dcérka Sue. Foto: Reprofoto: YouTube/The Radford Family

Supermatka Sue Radfordová porodila už svojho 22. potomka. Britka tento pôrod nazvala „vôbec najčudnejším", vzhľadom na šíriaci sa nový koronavírus. Píše The Sun.

Dievčatko prišlo na svet v nedeľu a vážilo 3,18 kilogramu. S manželom Noelom (49) ich tak čakajú príjemné starosti, a síce výber mena pre ich už 11. dcéru.

„Bola som vystrašenejšia ako kedykoľvek predtým. Keď som prišla do nemocnice, vnímala som všetko okolo mňa, ten chaos ohľadom vírusu. Bála som sa, že Noelovi nedovolia zostať so mnou. Všetci sme boli v izolácii. Keď však bol pri mne, hneď som sa cítila bezpečnejšie," povedala multimamička a členka najpočetnejšej rodiny vo Veľkej Británii.


Zdroj: YouTube/The Radford Family

Vzhľadom na obavy zo súčasnej pandémie koronavírusu SARS-COv-2 sa Sue zaprisahala, že toto bol jej posledný pôrod, aj keď túto vetu už v minulosti povedala viackrát.

Pár splodil prvého potomka, keď mala len 14 rokov, prvorodené dieťa, syn Christopher, má momentálne 30 rokov a dve deti, najstaršia dcéra Sophie Rose má 26 rokov a tri deti.

Na bábätko sa okrem nich tešia aj ďalší súrodenci Chloe Anne (24), Jack Richard (22), Daniel Leon (21), Luke James (19), Millie Jo (18), Katie Louise (17), James Edward (16), Ellie May (14), Aimee Elizabeth (13), Josh Benjamin (12), Max Joseph (11), Tillie May (9), Oscar Will (8), Casper Theo (7), Alfie Thomas (5), Hallie Alphia Beau (4), Phoebe Willow (3), Archie Rowan (2) a Bonnie Raye (1).

Rodina Radfordovcov však čaká ďalší prírastok. Dcéra Millie je totiž tehotná.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy