20. 06. 2020 07:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk, lm

Angličanka netušila, že je tehotná, až kým neporodila dievčatko na záchode

Grace brala antikoncepciu a po celý čas tehotenstva pravidelne menštruovala.

Ilustračný záber
Ilustračný záber Foto: Shutterstock / Syda Productions

Po troch deťoch sa rozhodli, že ďalších potomkov už nechcú. Napriek tomu sa manželia Grace (32) a James (34) Meachimoví z mestečka Littlehampton v západnom Sussexe stali štvornásobnými rodičmi. O tom, že čakajú štvrté dieťa, však ani len netušili, píše MirrorOnline.

Grace totiž brala antikoncepciu a po celý čas tehotenstva pravidelne menštruovala. V jedno ráno sa však zobudila s bolesťami, tak si vzala tabletku a spravila čaj. Keď jej však praskla plodová voda, v šoku začala kričať.

„Tak ma to vystrašilo, že som začala kričať. Bolo to také surreálne. Vôbec nič dovtedy nenaznačovalo tomu, že idem rodiť, nemala som bolesti, nič. Po troch predchádzajúcich tehotenstvách predsa viem, aké to je,“ vysvetlila Grace.

Ničnetušiaci James privolal záchranku. Operátorovi v šoku vysvetlil, že jeho „manželka zrejme rodí, ale nie je tehotná,“ uviedol štvornásobný otec.

Kým sa však lekárom podarilo prísť, Grace porodila na záchode dcérku Siennu. Dieťa aj matku zdravotníci previezli do nemocnice, kde obe vyšetrili a zistili, že sú zdravé.

Ešte predtým sa James s manželkou dohodol, že podstúpi sterilizáciu. Na zozname čakateľov zostáva aj naďalej, keďže piate dieťa už skutočne neplánujú.

Grace priznáva, že netuší, ako si mohla nevšimnúť, že je tehotná. S vybavením pre bábätko rodičom pomohla rodina a priatelia.

„Keď James zavolal svojej mame, povedala mu „gratulujem“ a zložila. Po chvíľke zavolala naspäť a povedala „prepáč, práve som si uvedomila, čo si povedal,“ priznala so smiechom Grace.

„Moja mama neverila vlastným ušiam, a tak uprostred noci prišla v pyžame k nám, aby sa presvedčila, či si z nej nestrieľame," dodala štvornásobná mamička.

„Keď som o tejto novinke napísala na Facebook, niekoľko kamarátov mi napísalo, že vedeli, že som tehotná. Kiež by mi to vtedy povedali,“ smeje sa dnes Grace.

S výberom mena pre dievčatko pomáhali aj súrodenci Tyler (13), Jessica (9), Blake (3), ktorí sa o svoju malú sestričku dokonale starajú.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy