07. 08. 2020 08:27 | SHEFFIELD/rd

Dokonalý plán požiadať priateľku o ruku nevyšiel podľa predstáv. Izba zhorela do tla

Muž vyzdobil izbu nafukovacími balónmi, na stenu vytvoril veľké srdce.

Albert napokon Valeriu požiadal o ruku.
Albert napokon Valeriu požiadal o ruku. Foto: Profimedia.sk

Veci nám nie vždy vyjdú tak, ako si ich naplánujeme. Svoje o tom vie Albert Ndreu z britského Sheffieldu. Píše The Telegraph.

Dvadsaťšesťročný muž chcel v pondelok požiadať svoju priateľku Valeriu o ruku. Rozhodol sa preto, že nakúpi sto čajových sviečok.

„Valeria vždy hovorí, že najdôležitejšie sú každodenné malé gestá, lenže pri žiadosti o ruku som chcel urobiť niečo naozaj špeciálne," povedal. Keď štyri hodiny pripravoval celú scénu, ešte netušil, ako veľmi špeciálna jeho žiadosť naozaj bude.

Albert vyzdobil izbu nafukovacími balónmi, na stenu vytvoril veľké srdce, pripravil fľašu Valerinho obľúbeného Chianti a pripravil playlist jej zamilovaných piesní. Na podlahu následne z čajových sviečok zostavil otázku „Vezmeš si ma?".

Keď už bolo všetko pripravené a v izbe hrala romantická hudba, Albert zapálil sviečky a vyrazil von pre svoju milovanú partnerku.

Práve v tej chvíli sa však všetko v zlomku sekundy zvrtlo. Nie je jasné, čo sa od sviečok chytilo ako prvé, avšak keď dvojica prišla do izby, celá už bola v plameňoch. Oheň tak museli uhasiť privolaní hasiči.

Napriek nepriaznivému vývoju situácie však k žiadosti o ruku predsa len došlo. Uprostred obhoretej izby však, našťastie, dostal očakávanú odpoveď. „Nešlo to tak, ako som si predstavoval, ale povedala áno, takže to skončilo podľa mojich predstáv," povedal Albert.

Požiar poničil iba laptop, reproduktory a niekoľko kníh. Pár, ktorý teraz býva u Albertovho bratranca, má naviac skutočne neobyčajnú spomienku. Obaja sľúbili, že až budú oslavovať výročie zásnub, pozvú aj hasičov.


VIAC Z My ženy