22. 09. 2020 14:00 | VERONA/tvnoviny.sk, lm

Láska v čase koronakrízy. Pár sa spoznal počas „balkónového koncertu“, teraz chystá svadbu

Hoci boli susedmi dlhé roky, nikdy predtým sa nestretli.

Paola Agnelli a Michele D'Alpaos
Paola Agnelli a Michele D'Alpaos Foto: Facebook / Paola Agnelli

Nebyť pandémie koronavírusu, zrejme by sa nikdy nestretli. Taliansky pár Paola Agnelli a Michele D'Alpaos však paradoxne práve vďaka nej chystá svadbu. Spoznali sa počas prísnej karantény, ktorú vláda v Taliansku nariadila ešte počas prvej vlny a odvtedy je z nich nerozlučná dvojica, píše Daily Mail.

Pár dostal prezývku Rómeo a Júlia, pretože sa spoznali na balkónoch vo Verone počas jedného z komunitných koncertov, ktorými si talianski obyvatelia krátili dlhé karanténne chvíle.

Tridsaťosemročný Michele si všimol o dva roky staršiu právničku Paolu, keď počas koncertu pomáhala sestre, huslistke Lise. Michelovi sa podarilo Paolu vyhľadať na Instagrame, a tak sa skontaktovali. Dokonca jej vytvoril aj transparent s jej menom, ktorý zavesil na najvyššie poschodie domu, v ktorom býva, aby jej dal najavo svoje sympatie.

Keďže sa však kvôli obmedzeniam nemohli stretnúť, prvé týždne si len písali na sociálnej sieti a pretelefonovali spolu dlhé hodiny. Dohodli sa však, že keď karanténa skončí, dajú si rande v neďalekom parku.

V máji sa napokon dvojica skutočne stretla a dnes spolu plánujú svadbu. „Určite sa vezmeme, musíme si len vybrať dátum. Zvažujeme obrad na veľkej strešnej terase bytovky, v ktorej bývam, čo by dávalo zmysel, keďže sme sa spoznali práve na balkóne,“ uviedol Michele.

Dvojica spolu začiatkom septembra absolvovala aj dovolenku. Paradoxom však zostáva, že hoci Paola a Michele boli susedmi dlhé roky, nikdy predtým sa nestretli.

My love❤❤❤

Uverejnil používateľ Paola Agnelli Štvrtok 17. septembra 2020

Zdroj: Facebook / Paola Agnelli