Mimoriadna správa
Poslancov testujú na COVID-19, pozitívny výsledok mali zatiaľ dvaja
Viac v článku
Live
Sledujte NAŽIVO: Minister Gröhling približuje opatrenia na školách od budúceho týždňa
Sledujte tu
22. 09. 2020 14:48 | LONDÝN/rd

Žena sa pokúsila o nevydarený vtip. Jej kamarátka v dôsledku toho potratila

Obvinená sa postavila pred súd.

Obvinená.
Obvinená. Foto: Reprofoto: YouTube/Wales Online

O veľmi nevydarený vtip, ktorý sa skončil zranením a potratom, sa minulý rok pokúsila Keeley Harrisonová z Walesu. Teraz si na súde vypočula rozsudok. Píše Daily Mail.

Tehotná Megan Meredithová (22) v marci minulého roka autom vyzdvihla tri kamarátky. Cestou sa zastavili pre občerstvenie. Keď Meredithová na parkovisku pozbierala odpadky a šla ich vyhodiť do koša, zo zadného sedadla skočila za volant Harrisonová.

Tá však nerátala s tým, že Meredithová sa bude snažiť auta chytiť. V rýchlosti asi 30 kilometrov za hodinu sa držala kapoty, a keď Harrisonová dupla na brzdy, spadla tehotná žena na zem.

Po nehode sa kamarátky spočiatku domnievali, že Meredithová simuluje. Na miesto dorazil svedok, ktorý sa so zvyškom žien začali hádať pre ich správanie. Kamarátky si vraj tehotnú Megan nakrúcali a zabávali sa na nej.

V nemocnici jej zistili zlomenú holennú kosť a členok. Zranenia si vyžiadali operáciu a následnú dvojtýždňovú hospitalizáciu. Žiaľ, Meredithová prišla aj o nenarodené dieťa.

Obžalovaná Harrisonová vinu priznala a vzala na seba všetku zodpovednosť, čo sudca zohľadnil. Ten nakoniec mladú ženu potrestal podmienkou na 18 mesiacov, zákazom šoférovania na dva roky a 180 hodinami verejno prospešných prác.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy