24. 09. 2020 21:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Premýšľate o sexe na jednu noc? Má to niekoľko nástrah

Určite sa do jednorazových radovánok nepúšťajte so svojimi kolegami ani šéfom.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/4 PM production

Sex na jednu noc je stále tak trochu tabu téma. Niekto ho odsudzuje, niekto praktizuje, ale pre obavy z reakcií okolia sa s tým nikto nechváli. Pokiaľ ho zvažujete, majte na srdci, že by ste sa do neho nemali púšťať v nasledujúcich prípadoch, pretože vám to môže poriadne skomplikovať život.

Pracovné prostredie

Určite sa do jednorazových radovánok nepúšťajte so svojimi kolegami ani šéfom. Áno, nebolo by to prvý ani poslednýkrát, kedy sa na firemných večierkoch príliš pilo, a potom sa diali zakázané veci. Tomu by ste však rozhodne mali predísť, pretože tým sa vám situácia a postavenie v práci značne skomplikuje.

Prečítajte si aj: Muži konečne priznali, ktoré oblečenie sa im na ženách v posteli páči najviac

Budete sa musieť tváriť, že nikdy k ničomu nedošlo, situácia bude napätá, nakoniec sa zrejme aj tak všetko prevalí a buďte si istá, že kolegovia si na vašom jednorazovom úlete pekne pochutnajú a medzi sebou si ho porozprávajú.

Rešpektujte hranice

Ešte horšie je to v prípade, že sa niečo stane medzi vami a partnerom vašej kamarátky. Existujú isté hranice, ktoré by ste mali rešpektovať. Kamarátstvo je viac ako jedna noc vášne, to majte predovšetkým na pamäti. Nechcete predsa kamarátke zničiť život a prísť o niekoho, s kým ste zdieľal polku života a kto tu bol vždy pre vás. Takže si nechajte zájsť chuť a radšej sa vrhnite na iný objekt.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Roman Samborskyi/shutterstock.com
 

Nehľadajte lásku

Ak nie ste typ na jednu noc, hľadáte vzťah a lásku, skrátka niečo, čo vám vydrží. Mali by ste si ujasniť kritériá, čo vlastne od partnera chcete, ešte pred tým, než na to skočíte. Pretože, ak to on myslí nezáväzne a vidí v tom len pobavenie, na druhý deň budete nešťastná a zajedať smútok sladkosťami. A navyše sa budete cítiť zneužitá a ponížená, čo vám za sex nestojí.

Oblátky sa nepečú

Podviedol vás váš priateľ a vy mu to chcete vrátiť? Hoci sa zdá, že taktika "oko za oko, zub za zub" by mohla fungovať, väčšinou to nie je dobrý nápad. V danom okamihu budete tak zaujatá pomstou, že vám bude úplne jedno, kto s vami v tej posteli skončí a v to je problém. Buď si to odskáče nejaký chudák, ktorý vám leží pri nohách už roky a stane sa tak z vás mrcha, alebo skončíte s najväčším playboyom v okolí a stanete sa len ďalším číslom v jeho zbierke. Predpokladáme, že nechcete ani jedno, ani druhé.

Prečítajte si aj: Mysteriózny bod G. Kde presne sa nachádza a existuje vôbec?

Nezačínajte vzťah sexom

Vo všetkých prípadoch dajte ruky preč od sexu na jednu noc s mužom, do ktorého ste naozaj zamilovaná. Ak dúfate, že práve jednorazová noc vášne prelomí ľady a sexom začne váš ideálny vzťah, je tu veľmi malá šanca. Samozrejme sa to stať môže, ale oveľa istejšie je v takom prípade neriskovať, zobrať odvahu, odmietnuť sex a pozvať ho na rande. Až potom sa uvidí!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy