07. 10. 2020 06:00 | SANTA FE/jh

Mladá žena je neustále tehotná. Za 10 rokov stihla porodiť 10 detí a stále má málo

Najdlhšie obdobie, kedy nebola tehotná, bolo deväť mesiacov.

Courtney Rogers s celou rodinou
Courtney Rogers s celou rodinou Foto: Courtney Rogers/Instagram

Viete si predstaviť materskú dovolenku na 10 rokov? Mladá Američanka vždy túžila po veľkej rodine a vo veku 36 rokov má už desať detí. Prezradila, že ďalšie sú ešte v pláne, uviedol portál metro.co.uk.

Courtney Rogersová sa vydala v roku 2008 za pastora Chrisa Rogersa a o dva roky neskôr sa im narodilo prvé dieťa. Odvtedy bola takmer neustále tehotná. Za desať rokov stihla už porodiť desať detí. Chce ich mať dokopy 12.

Courtney je opäť v radostnom očakávaní, bude to už 11. dieťa. Jej piata dcéra by sa mala narodiť v novembri. Veľká rodina žije na farme v Santa Fe v Novom Mexiku. Zaujímavosťou je, že meno každého člena rodiny sa začína na písmeno C.

Matka desiatich detí zverejňuje fotografie a videá zo svojho života na sociálnej sieti. Svojim sledovateľom prezradila aj intímne detaily o svojich tehotenstvách. Spomenula aj smutné obdobia, kedy viackrát potratila v prvom trimestri.

A ako to všetko zvláda? Na to sa pýta mnoho matiek, ktorým stačia aj dve deti. Courtney priznáva, že jej život je často hektický, ale sú šťastní tak, ako to je. S manželom majú za rok iba jedno rande bez detí, inak im venujú všetku pozornosť.

Prvý sa narodil Clint (10) a nasledovali Clay (9), Cade (8), Callie (7), Cash (5), dvojičky Colt a Case (5), Calena (3), Caydue (2) a Coralee (1). Courtney prezradila, že miluje tehotenstvo. Zásadne s manželom nepoužívajú antikoncepciu, pretože je to proti ich viere. „Milujem, keď vo mne rastie život. Rada si predstavujem, ako bude dieťa vyzerať a vyberám podľa toho meno," prezradila.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy