26. 10. 2020 16:37 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Ženy sa zdôverili, s koľkými mužmi spali. Ide o šokujúce číslo

Súdiť by ste nemali, každý si niečím prešiel.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: conrado/shutterstock.com

A je to tu, inkriminovaná otázka pre každého človeka. V tomto smere sa väčšinou pohlavia a ich odpovede delia na dve skupiny. Muži, ktorí zvyknú prikrášliť tento počet a ženy, ktoré ho väčšinou znižujú. Česť výnimočným odpovediam s pravdivými údajmi.

Je to pritom jedna z najhorších otázok, ktorú muži ešte stále pokladajú za dôležitú, veď predsa, čo je dôležitejšie vo vzťahu ako to, koľkých chlapov ste pred ním mali? Pre nich nie je takmer žiadna odpoveď tou správnou, a preto sa portál blesk.cz priamo opýtal a odpovede následne zverejnil.

Prečítajte si aj: Porno pozerajú už aj osemročné deti. Napriek tomu je sexuálna výchova stále tabu

V prvom rade by si však každý partner mal uvedomiť, že ide o otázku minulosti a aktuálne, je nutná prítomnosť a váš aktuálny vzťah.

Pod desať

Niekomu sa už hranica desať môže zdať príliš veľa, je to veľmi individuálne. Existujú ženy a páry, ktoré mali sex až po svadbe, ale sú aj také, ktoré si prešli niekoľkými vzťahmi

„Mala som troch sexuálnych partnerov, so všetkými som aj chodila. S prvým štyri roky, s druhým rok, tretí je môj manžel, spoločne sme šestnásť rokov, štrnásť rokov manželia. Spolu máme šesť detí. Mám pocit, že som sa v tomto smere nikdy nepotrebovala vyblázniť. Tri životné skúsenosti mi bohato stačia," uvádza prvá čitateľka.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/Photographee.eu
 

"Tak ja asi desať, ale všetko som si stihla vybaviť pred svojím terajším vzťahom, takže do dvadsaťjeden. Myslím, že to tak bolo dobre. Nechodila som so všetkými, niektorí boli len sex na jednu noc, nie na všetko som teda pyšná, ale bola to skúsenosť. Som rada, že som si to vyskúšala, teraz by som si asi hovorila, aké to je s niekým iným," priznala sa ďalšia.

„Jedného, ​​môjho manžela, s ktorým sme spolu sedemnásť rokov. Zamilovala som sa do neho v šestnástich a bola to zrejme osudová láska. Sme manželia už deväť rokov a som za to veľmi rada. Nemám pocit, že o niečo prichádzam, som šťastná," uzatvára tretia,

Nad desať

Dôležité je nesúdiť a uvedomiť si, že veľa ľudí dlho hľadalo svoju osudovú lásku. Niekto ju možno ani nenašiel, ale každý partner, vzťah, či sex mu niečo prinieslo do života.

"Práve nedávno som to počítala a dospela k číslu tridsaťjeden. Hrdá na to úplne nie som, ale asi by som to nezmenila, bola to určitá životná skúsenosť. Nazbierala sa to v podstate za štyri roky medzi mojimi dlhými vzťahmi, prvým a terajším, o ktorom pevne verím, že je posledný. Aspoň viem, že som sa dostatočne vybúrila a doma mám naozaj poklad," píše ďalšia čitateľka.

Prečítajte si aj: Čo o vzťahu prezradí poloha? Možno viac, ako by ste čakali

"Presne neviem, ale vidím to tak na päťdesiat až šesťdesiat. Začala som v šestnástich rovno štvorročným vzťahom, potom boli ešte tri asi dvojročné. Vo vzťahov som bola vždy verná, len tie medziobdobia boli u mňa trošku divokejšie. Ničoho neľutujem," tvrdí rozhodne iná žena.

„Asi štyridsať, chodila som tak s piatimi. Mám dvadsaťtri rokov a začala som v pätnástich. Môj prvý je zároveň môj terajší manžel, s ktorým mám bábätko. On mal približne rovnaký počet sexuálnych partneriek. Prvýkrát sme spolu chodili asi pol roka a potom mi povedal, nech sa vybláznim a on si po mňa potom príde. Schádzali sme sa celú dobu, aj keď sme mali obaja vzťahy a usadili sme sa spolu pred tromi rokmi," uzatvára priznania posledná čitateľka.


VIAC Z My ženy