29. 10. 2020 06:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk

Túžia sa vziať za každú cenu, a tak bude ich svadobná hostina v Mcdonald´s

Jedna z neviest v spoločnosti šesť rokov aj pracuje.

Ilustračná foto.
Ilustračná foto. Foto: TASR/AP Photo/AP Photo/Alan Diaz

Melissa Russell a Shannon McKenna sú dve milujúce sa ženy, ktoré túžili spečatiť svoju lásku svadbou a poriadnou hostinou. Prišla však pandémia koronavírusu, ktorá im ich vysnívanú svadbu už dvakrát pokazila.

Vzhľadom na to, že Melissa je zamestnaná v spoločnosti McDonald´s, rozhodli sa usporiadať svoju svadobnú hostinu tam, čo jej zamestnávateľ schválil. Po svadobnom obrade tak zamieri so svojou manželkou do reštaurácie v Motherwell neďaleko škótskeho Glasgowa.

Prečítajte si aj: Mladá žena si vzala dvojnásobne staršieho muža. Chcú mať čo najviac detí

Aj keď si veľa ľudí povie, že mohli ženy so svojou svadbou počkať, opak je pravdou. Melissin otec má zlý zdravotný stav, a tak jeho dcéra doslova bojuje s časom, aby sa ich svadby stihol dožiť, uvádza mirror.uk.

„Náš svadobný deň nebute taký, aký sme si predstavovali, ale určite si ho zapamätáme. V spoločnosti pracujem už šesť rokov, takže ma s ňou spája veľa spomienok a úžasných priateľstiev," hovorí Melissa. „Neviem sa dočkať, kedy sa stanem pani McKennovou," hovorí.

„Boli sme nesmierne šťastní, keď nás Mel požiadala o použitie reštaurácie na ich svadobnú hostinu. Mel je cennou súčasťou nášho tímu a toto je skvelá príležitosť, ako sa jej za jej tvrdú prácu môžeme poďakovať," dodal vedúci prevádzky.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy