29. 10. 2020 19:30 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Ste skutočná hviezda posteľného javiska? Zistite to sama

Veľa sa dá vyčítať aj z reakcie vášho partnera.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/Forewer

Je známe, že muži riešia svoj výkon a hodnotia ho či už sami v sebe, alebo medzi kamarátmi. Svoj výkon však hodnotia aj ženy. Záleží im na tom, či sú priemerné, dobré, alebo výbušné a vášnivé. Chcú vedieť, či sú pre svojho partnera v posteli tou najlepšou, akú kedy zažil.

Aby ste sa dozvedeli, do akej kategórie patríte, nemusíte sa na to pýtať partnera. Existuje sedem jasných znakov, ktoré vám prezradia, či ste na posteľnom javisku tou najlepšou hviezdou.

Chválenie

Ak ste v posteli ako granát, bude vám váš milý skôr hovoriť, aké dobré to bolo, než aby sa pýtal, aký dobrý bol on. A taký kompliment si pokojne vezmite osobne.

Prečítajte si aj: Ženy sa zdôverili, s koľkými mužmi spali. Ide o šokujúce číslo

Chce si to zopakovať

Nemôže sa vás nabažiť a najradšej by si to s vami rovno druhýkrát rozdal? V tom prípade sa určite nemáte za čo hanbiť, pretože je určite s vami spokojný.

Spokojnosť

Samozrejme je dôležité, aby sex bol pre vás dvoch aj zábavou. A aby ste ani vy o svoju zábavu neprišla, to je jasné. Ak vás teda sex s vaším partnerom baví a nemáte ho nikdy dosť, ukážte čo sa vo vás skrýva.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/mnowicki
 

Dokáže vás poriadne chytiť

Či už za zadok, za prsiach alebo na iných častiach vášho tela. Ak sa vás váš partner počas sexu nedotýka decentne, ale dokáže si vás poriadne chytiť, znamená to, že si sex s vami užíva. Je to nespochybniteľný dôkaz toho, že ste dobrá milenka.

Novinky

Hľadá váš partner stále nové erotické praktiky a sexuálne polohy? To vôbec neznamená, že by sa s vami v posteli nudil. Skôr naopak. V posteli sa s vami cíti tak dobre, že chce spoločne preskúmať nové štýly potešenia. Jednoznačný znak toho, že ste pre neho veľké dobrodružstvo, a to je pri sexe veľmi dôležité.

Prečítajte si aj: Porno pozerajú už aj osemročné deti. Napriek tomu je sexuálna výchova stále tabu

Flirtovanie

Posiela vám váš partner po sexe ešte šteklivé správy? Rozosmeje vás a flirtuje ako o závod? Potom ste v posteli odviedla veľa dobrú prácu!

Ruky

Hoci ste mali sex ešte len pred pár hodinami, váš partner nedokáže udržať svoje ruky v pokoji. Evidentne ste ho svojím telom úplne opantala a on sa od vás jednoducho nemôže odpútať.


VIAC Z My ženy