31. 10. 2020 07:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Zrelé ženy radia mladším: Toto je v sexe dôležité

Myslite hlavne na seba a vlastné uspokojenie.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstoc.com/mnowicki

Koľkokrát sa sama seba pýtate, ako by som sa rozhodla v minulosti, alebo naopak, ako by sa zachovalo moje staršie ja? A práve preto portál dama.cz oslovil staršie ženy, aby sa s podobnými radmi zverili, ale iba v otázkach sexu. Prezradili, čo sa s vekom naučili a čo im je ľúto, že nepoznali už skôr. Teraz to aspoň môžu odovzdať mladším ženám.

Otázka znela nasledovne: Keby ste mohli poradiť svojmu mladšiemu ja jednu vec, ktorá sa ukázala byť pre vás neskôr v sexe kľúčová, ktorá by to bola?

Vzhľad

Tak ruku na srdce, ktorá už niekedy nepomyslela na to, ako vyzerá pri sexe? Či je nalíčená, má učesané vlasy, alebo či si nevšimol jej tuky, strie, boky, krivé prsia a pod. Výzor je to posledné čo by ste pri sexe mali riešiť a váš partner už tobôž, inak nie je úplne v pohode. Veď ani muži neriešia svoje brucho, chlpy a tvárenie sa. Takže nemyslite na blbosti a pekne si užívajte všetky dotyky a pocity slasti, ktoré sex prináša.

Mohlo by vás zaujímať: Ženy sa zdôverili, s koľkými mužmi spali. Ide o šokujúce číslo

Masturbácia

Vezmite veci do vlastných rúk, a to doslova. Musíte si mnohokrát pomôcť sama, aby ste dosiahla to, čo chcete. A nemusíte to vôbec robiť potajomky. Mužov partnerkina masturbácia vzrušuje a môžete ho pritom naučiť, čo má robiť, ako to máte rada a pod.

Mysli na seba

Určite nespočítate ani na dvoch rukách, koľkokrát ste sa pripravovali na schôdzku a mysleli pritom na to, čo by sa asi tak mohlo pánovi páčiť. Rovnako tak sa neskôr staviate aj k sexu a myslíte na neho a jeho uspokojenie viac, ako na svoje. Uprednostňujte viac svoje uspokojenie.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Family TV/shutterstock.com
 

Vibrátor

Veľmi veľa žien sa zaň hanbí, alebo sa hanbí ho čo i len objednať. Je tu Strašne dlho som sa hanbila zaobstarať si vibrátor. Nechcela som si ani objednávať on-line, pretože som mala pocit, že ma . storočie a vibrátor je najlepší kamarát ženy, to vie každý, ktorá ho aj doma má. Ísť do erotického obchodu je úplne prirodzené, naozaj.

Lubrikačný gél

Tak ako je vibrátor najlepší priateľ žien, tak lubrikačný gél je ich pravá ruka. Nemajte výčitky, že pri pohľade na neho hneď nezvlhnete a radšej si dopomôžte týmto výrobkom. Ušetríte si prvé nepríjemné pocity, prípadne bolesti a rovno si sex začnete užívať a nebudete potrebovať ani predohru.

Mohlo by vás zaujímať: Ste skutočná hviezda posteľného javiska? Zistite to sama

Viac sexuálnych partnerov

Ešte stále je veľa párov, kde ženy mali iba jedného sexuálneho partnera, ktorého si aj vzali. Možno sa to v dnešnej dobe zdá dosť šialené, ale je to tak. A v tom je neskôr aj problém, nemajú s kým svoj sex porovnať a zostane to na ich predstavách a nedajbože neskôr pri podvádzaní. Ani komunikácia o tejto téme s vašim partnerom nezabráni vašej fantázií fungovať naplno.


VIAC Z My ženy